Волинські лісівники висадили перший мільйон майбутніх дерев!

Тепла погода дала старт лісокультурній кампанії-2020 на Волині ще 19 лютого. Садити ліс уже розпочали в Маневицькому, Колківському, Поліському, Ковельському, Старовижівському, Любомльському, Ратнівському лісогосподарських підприємствах, ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» та «Ратнеагроліс».

Продовжити читання→

Припинено діяльність 318 пилорам, відшкодовано півмільйона завданих збитків – результати місяця роботи лісової охорони Волині

По це йшлося під час засідання міжвідомчої робочої групи з легалізації праці лісопильних об’єктів та ліквідації незаконного обігу деревини в області, що діє згідно з відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

Продовжити читання→

У зв’язку з новим спалахом африканської чуми свиней тривають запобіжні заходи

Учора, 20 лютого, відбулося позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації. Причиною для екстреного зібрання став факт фіксації в області африканської чуми свиней.  

Участь у засіданні взяли представники Волинського ОУЛМГ.

Продовжити читання→

Фотопастка у Черемському заповіднику зафіксувала червонокнижну тварину

Про це йдеться на офіційній сторінці Cheremskyi Reserve у Фейсбук.

«Ось такий червонокнижний зафіксувала фотопастка у Черемському природному заповіднику, і це дійсно є удачею для науковців, адже не щодня можна побачити такі види неозброєним оком.

Продовжити читання→

Виїзний семінар головних лісничих надав старт лісокультурній кампанії-2020

Тепла зима спонукає лісівників Волині шукати альтернативних методик організації та проведення лісокультурної кампанії 2020. Окремі державні лісогосподарські підприємства розпочнуть її вже цього місяця. Так лісівники поліського регіону, як і минулого року, намагатимуться використати максимальну насиченість вологою супіщаних ґрунтів для саджанців. Їх на стаціонарних і тимчасових лісорозсадниках цього року вирощено понад 23 мільйони.

Продовжити читання→

Самовільно зрізану деревину лісова охорона виявила на приватній пилорамі

Сума завданих збитків у цьому випадку становить 174 тис. грн. Оперативно виявили і встановили причетних осіб та місцезнаходження деревини працівники державної лісової охорони ДП «Камінь-Каширське ЛГ».

Продовжити читання→

Олександр Кватирко провів виїзну зустріч у Камінь-Каширську

Про це начальник управління повідомив на особистій сторінці у Фейсбук.

«Сьогоднішній день провів у Камінь-Каширську. Було людно і людяно. Серед тем, які підіймалися під час зустрічей із людьми – вболівання не тільки за долю лісу. Логічно, що вони переживають за місцевий ліс, контролюють його вирубку, адже це ще – гриби та ягоди, які для переважної кількості місцевих є чи не єдиним реальним заробітком.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко попередив про початок традиційної протипожежної кампанії

Кілька теплих днів поспіль – і розпочалися підпали сухої трави на полях та лугах. Учора ввечері у Луцьку в районі вулиці Чернишевського горіло поле. Фото миттю облетіли соцмережі та інтернет-видання. Очевидці повідомляли причини виникнення вогню: місцеві мешканці, як і щороку, підпалили суху траву на лузі. Рятувальники повідомили, що вогнем охоплено понад гектар площі.

Продовжити читання→

У парламентському екологічному Комітеті обговорили питання мисливства

Держлісагентство посилить залучення громадськості до проведення обліку чисельності тварин. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час круглого столу у Верховній Раді України, який відбувся 14 лютого.

Продовжити читання→