Президент України відзначив лісівників державними нагородами. Серед них волинянин – Володимир Неводнічик
Шаччина, Любомльщина, Маневиччина: у школах області тривають відкриті лісові уроки
До уваги мисливців!  Нагадуємо порядок отримання та обміну контрольних карток
За І кв. 2019 р. держлісгоспами області у бюджети різних рівнів сплачено понад 103 млн грн

Екоуроки від волинських лісівників – у школах Луцька ВІДЕО

Відкриті лісові уроки нині активно тривають у школах обласного центру Волині. Лісівники вже відвідали загальноосвітні заклади Луцька «Ліцей №3», природничий ліцей №7 та Луцький НВК №22. Екоурок на свіжому повітрі найближчими днями заплановано у гімназії №18.

Продовжити читання→

Студент Шацького лісового коледжу став призером обласного етапу конкурсу молодіжних проектів

Студенти Шацького лісового коледжу представили свої наукові проекти на конкурсі у Луцьку.

Обласний етап Всеукраїнського молодіжного Хакатону «X REALITYHACK – 2019» організували відповідно до планів роботи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

Продовжити читання→

Мистецтво маленьких кроків: у Луцьку біля РЦ «Промінь» відбувся фестиваль «Подаруй собаці дім»

Учора,19 травня, вперше у Луцьку відбувся фестиваль #мокріносики – «Подаруй собаці дім». Задум волонтерів та організаторів простий: зламати стереотипи про бездомних тваринок та показати, що кожен із покинутих чотирилапих вартий нового дому. З ініціативи КП «Ласка» та РЦ «Промінь», які й організували неординарний захід, завдяки спільним зусиллям багатьох людей – у тому числі волинських лісівників – усе вдалося.

Продовжити читання→

У Черкасах обговорили проект Комунікаційної стратегії Держлісагентства

16-17 травня у Черкасах відбулася семінар-нарада для працівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства, лісогосподарських підприємств, відповідальних за зв’язки з громадськістю та засобами масової інформації.

Продовжити читання→

Лісівники зайняли почесне місце у «Світі професій»: в Любомлі відбулося профорієнтаційне свято для шкільної молоді

На площі міста Любомль відбувся профорієнтаційний захід «Світ професій». Під відкритим небом розгорнулись палатки, де представники різних організацій намагались зорієнувати учнів, які стоять на порозі обрання майбутнього. Лісівники ДП «Любомльське ЛГ» також зайняли своє місце серед лікарів, прикордонників, поліцейських, пожежників, пекарів, бібліотекарів, представників робітничих та творчих професій.

Продовжити читання→

Спільними зусиллями – досягати високих нагород з «Безпеки та гігієни праці в лісовому господарстві»

Визначальним показником роботи будь-якої діяльності є безпека, життя та здоров’я людей. Для лісової галузі, де значна кількість робіт – із підвищеною небезпекою, має високий рівень ризиків та потребує високопрофесійних кадрів і контролю, це не просто вимога життя, а й лакмусовий папірець стану діяльності.

Продовжити читання→

Про що розповідали дітям під час відкритих уроків лісівники Старовижівщини, Любомльщини та Цумані

Завершення навчального року на Волині дітям багатьох шкіл запам’ятається зустрічами з лісівниками. В актових залах, класах та на природі.  Відкриті тематичні уроки в останній місяць травня стають все частішими.

Продовжити читання→

Працівники та працівниці Волинського ОУЛМГ у вишиванках. Подивіться, як гарно

У День вишиванки, без перебільшення – найяскравіше із усіх українських свят, у вбранні із національним колоритом прийшли на роботу працівники Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. І, як належить, зробили фото. На колективному – заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Продовжити читання→

Представники Німеччини: Воротнівський заказник – туристична родзинка міжнародного рівня

Учора, 13 травня, Лісівничий молодіжний центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», відвідали представники з Німеччини. Європейські гості не приховували захвату від облаштованої лісівниками рекреаційної  зони і зазначали, що не зустрічали ще прикладів подібних проектів, реалізованих державними підприємствами. Навіть на території своєї країни. Особливо були вражені тим фактом, що за всі ці блага відвідувачам Воротнівського заказника не доводиться платити взагалі.

Продовжити читання→