Про що перед громадами звітували лісівники Старовижівщини

2018-й рік для ДП «Старовижівське ЛГ» був досить непростим. І основна причина – перед колективом було поставлено максимум завдань, виконання яких потребувало зусиль. Чи вдалося підприємству реалізувати задумане і втримати високу планку бюджетоутворюючого підприємства у районі, прозвітували місцеві лісівники під час зустрічей із жителями Кримненської сільської ради та Смідинської ОТГ.

Продовжити читання→

Нова Громадська рада при Держлісагентстві: фаховість, об’єктивність та неупередженість

Представник ГО «Українське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього середовища е-Екологія» Ігор Лицур проаналізував склад новообраної Громадської ради при Держлісагентстві.

Продовжити читання→

Лісові дороги: від господарського – до туристично-рекреаційного та соціального призначення

Лісові дороги на Волині, крім основного свого призначення – лісогосподарського, протипожежного та службово-контрольного, виконують ще й соціальну функцію – позитивно впливають на розвиток інфраструктури населених пунктів та гарантують цілорічний транспортний зв’язок.

Продовжити читання→

Звичка перемагати: футбольна команда шацьких лісівників здобула черговий кубок

Учора, 16 лютого, на місцевому стадіоні м. Любомль відбувся турнір із міні-футболу на Кубок району. Організатори – Шацька райдержадміністрація та особисто голова Василь Голядинець. Допомогу у проведенні надали керівники м. Любомль, зокрема міський голова Роман Ющук та його заступник Микола Оніщук, які подбали про комфортне місце проведення турніру, надавши можливість футболістам позмагатися за лідерство на міському футбольному стадіоні.

Без перебільшення, у підсумку турнір видався на 50% «лісовим». Але про все – по черзі.

Продовжити читання→

До уваги мисливців! Обмін контрольних карток розпочинається з 1 квітня

Зважаючи на численну кількість запитань та звернень від громадян, повідомляємо: обмін контрольних карток обліку добутої дичини і порушень Правил полювання (далі – контрольна картка) на сезон полювання 2019/2020 років розпочинається з 1 квітня 2019 року.

Продовжити читання→

Студенти Шацького лісового коледжу відвідали лісопромисловий комплекс ДП «Володимир-Волинське ЛМГ»

Студенти 2-3 курсів бухгалтерського відділення Шацького лісового коледжу ім. В. В. Сулька ознайомилися з діяльністю ДП «Володимир-Волинське ЛМГ». Виїзний навчальний семінар відбувся на базі  лісопромислового комплексу. Її начальник Роман Степасюк провів розширену екскурсію виробничими приміщеннями ЛПК. Студенти на власні очі змогли побачити, як переробляється деревина.

Продовжити читання→

Відбулось перше засідання новообраної Громадської ради при Держлісагентстві

Сьогодні відбулось перше засідання Громадської ради при Держлісагентстві нового складу.

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар привітав присутніх представників громадськості, які обралися до Громадської ради. Він також окреслив основні проблеми і напрями розвитку лісового господарства України. Володимир Бондар висловив сподівання, що новообрана Громадська рада працюватиме плідно і запевнив у відкритості та всебічній співпраці апарату Держлісагентства з Громадською радою.

Продовжити читання→

Лісівники Волині звітують про рік роботи у громадах, де живуть і для розвитку яких працюють

Уже традиційною стала співпраця волинських лісівників із місцевими громадами. У ці зимові місяці відбуваються зустрічі керівників та працівників лісогосподарських підприємств з органами місцевого самоврядування.

Така практика запроваджена ще минулого року з ініціативи начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка.

Продовжити читання→

Волинським ОУЛМГ здійснюються заходи щодо недопущення поширення африканської чуми свиней

Як відомо, минулого тижня у мисливських угіддях ГО «ТМР «Горинь» (кв. 4 Горинського лісництва ДП «Цуманське ЛГ» – на межі з Рівненською областю) було виявлено труп дикого кабана. Тварина загинула від африканської чуми свиней. Такий висновок надано Львівською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини від 08.02.2019 р. в результаті досліджень зразків патматеріалу, відібраних спеціалістами Держпродспоживслужби.  

У зв’язку з виявленням нового випадку захворювання на африканську чуму свиней у дикій природі, з метою посилення заходів щодо недопущення подальшого поширення інфекції на територі області та для детального вивчення ситуації Волинським ОУЛМГ було здійснюється ряд заходів.

Продовжити читання→