Волинських лісівників нагородили волонтери. За постійну підтримку

Мистецько-благодійний захід учора, 7 грудня, організували активісти волонтерського центру «Серце патріота» на чолі із його засновником Сергієм Балицьким. Приурочили подію Міжнародному дню волонтера.

Благодійний концерт відбувся за участю відомих артистів Василя Чепелюка, Сергія Скулинця, Олександра Голощука, Уляни Степаненко, Галини Овсійчук, Алли Опейди, В’ячеслава Судими, зразкового художнього ансамблю бального танцю «Лілея» у Палаці культури м. Луцька.

Продовжити читання→

Волинські лісівники взяли участь у Харківському семінарі-практикумі для спеціалістів охорони праці та механіків

 Його тема – «Оператор маніпулятора: охорона праці та перспективи нової роботи». Семінар-практикум відбувся у Харкові за сприяння Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ТОВ «ДЛАЙТ».

Продовжити читання→

Камери відеоспостереження вдень і вночі фіксують лісових мешканців ФОТО

З настанням морозів диким тваринам, які мешкають у лісових просторах стає все важче здобути ґрунтові та надземні корми. Єгері ДП «Маневицьке лісове господарство» не стоять осторонь, а постійно підтримують фауну Маневицького району адже у зимовий період багато джерел їжі вже вичерпалися або засипані снігом. У зв’язку з чим у мисливських угіддях організовують зимову підгодівлю – це запорука підтримки чисельності тварин у угіддях.

Продовжити читання→

Вітаємо з днем народження директора ДП «Любешівське ЛМГ» Віталія Котеленця!

Шановний Віталію Віталійовичу! Вітаємо з особистим святом!

Нехай Бог посилає здоров’я, щастя, наснагу та сили для подальших успіхів ще на багато років.

Продовжити читання→

Лісівники та ростанські школярі реалізовують екоакцію «Збережи ялинку»

Лісівники ДП «Шацьке УДЛГ» та ростанські школярі спільно реалізовуватимуть екологічну акцію.

«У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань стартував незвичайний проект – «Збережи ялинку», який будуть реалізовувати учні школи спільно з Ростанським лісництвом.

Продовжити читання→

На стовбурі вікового дуба – людське обличчя  ФОТО

Таку незвично-вражаючу картину віднедавна можна побачити на території державного підприємства «Звірівське лісомисливське господарство» (Ківерцівський р-н). Хворому дубу, вік якого сягає близько 150 років, лісівники не лише спробували продовжити вік, підлікувавши, а й з допомогою скульптора оригінально прикрасили. Продовжити читання→

З 2019 року запроваджуються нові національні стандарти якості деревини, гармонізовані з європейськими

Лісовій громаді держави та господарюючим структурам, які використовують у виробництві деревину, починаючи з 1 січня 2019 року, необхідно буде користуватися національними стандартами, гармонізованими з європейськими, в яких суттєво змінені підходи до визначення розмірно-якісних характеристик в лісоматеріалах. 

Продовжити читання→

З Днем Збройних сил України!

Нині найважливіша, найблагородніша і водночас найскладніша та найнебезпечніша професія. Бути українським солдатом сьогодні – бути першим серед тих, хто безстрашно йде вперед. Хто відстоює наші мирні будні і виборює перемогу. Нерідко – ціною власного життя… Продовжити читання→

Члени Наукової ради Волинського ОУЛМГ взяли участь у форумі Лісівничої академії наук України

Цими днями своє 25-річчя відзначила Лісівнича академія наук України. З цієї нагоди у Львові відбулися загальні збори громадського формування.

На них побували і представники Наукової ради Волинського ОУЛМГ, зокрема голова ради к. с. г. наук, доцент кафедри садово-паркового господарства Східноєвропейського університету імені Лесі Українки Анатолій Гетьманчук та к. с. г. наук, заслужений працівник освіти України директор Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька Ігор Жмурко.

Продовжити читання→