Переможцями обласного  зльоту учнівських лісництв стали вихованці Городоцької школи. Вітаємо!
Волинських лісівників в особі Олександра Кватирка нагородили українські військові
«Зоопарк» посеред лісу, створений лісівниками, став туристичною родзинкою Шацького краю  ВІДЕО
Правила сучасного енергоринку: придбання дров у місцевому лісгоспі сприяє зниженню комунальних тарифів

Видача дозволу на добування мисливських тварин (ліцензія)

Належить до адміністративних послуг, яка надається  в департаменті « Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку».

Приміщенні ЦНАП  знаходиться за адресою: місто Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Додаткова інформація на «Порталі адміністративних послуг міста Луцька», офіційний сайт:  http://ap.lutsk.ua/ ( екологія/природа/ дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія)).

Суб’єктом надання адміністративної послуги є Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Інформаційна картка видачі дозволу на добування мисливських тварин (ліцензія);

Технологічна картка видачі дозволу на добування мисливських тварин (ліцензія);

Положення про проведення полювання, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин; 

Посвідчення мисливця та щорічна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства є суб’єктом надання адміністративної послуги по видачі посвідчення мисливця, щорічної контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання, а також  дублікатів цих документів.

Інформаційні картки з надання адміністративних послуг:

Технологічні картки з надання адміністративних послуг: 

 Для отримання посвідчення мисливця необхідно здати екзамен, який приймається за екзаменаційними білетами за допомогою комп’ютерної техніки або шляхом письмової відповіді на питання екзаменаційних білетів. 


Прийом екзаменів для громадян України, які проживають на території Волинської області і виявили бажання отримати посвідчення мисливця і щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання  складається за адресою: м. Луцьк, проспект Волі 30, Волинське  обласне управління лісового та мисливського господарства. Екзамен проводиться щовівторка об 11:00 та 14:30 за попереднім записом, який здійснюється протягом тижня.Для запису на екзамен потрібно подати заяву та анкету, пред’явити паспорт громадянина України для перевірки відповідності зазначених у заяві та анкеті мисливця відомостей, що зазначені у пред’явленому паспорті громадянина України.Контактні телефони (0332) 240070, 292107 – сектор мисливського господарства.


Перелік необхідних документів:


Видача контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання проводитися у всі робочі дні, крім вівторка, за адресою:

43010, місто Луцьк, проспект Волі, будинок 30, сектор мисливського господарства

Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Контактний телефон (0332) 24 00 07


Отримати контрольну картку для мисливців Волинської області можна особисто або надіслати поштою заяву про надання адміністративної послуги, контрольну картку, копії платіжних документів про оплату за адміністративну послугу (видача контрольної картки) і сплати державного мита, конверт зі зворотною адресою.

Перелік необхідних документів

  1. Контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання за минулий сезон;
  2. Квитанція про оплату за адміністративну послугу (видача контрольної картки);
  3. Квитанція про сплату  державного мита (крім пільгових категорій)

Сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій

ДО УВАГИ 

ЕКСПОРТЕРІВ ЛІСОПРОДУКЦІЇ !

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства  інформує:

відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 695 від 09.12.2014, та згідно з наказом ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015 № 184, в Україні скасовуються нормативні документи, розроблені до 1992 року.

У зв’язку з цим з 01.01.2019 року втратили чинність нормативні документи (ГОСТ, ДСТУ, ТУ)  з визначення розмірно-якісних характеристик  лісоматеріалів, якими керуються вітчизняні лісогосподарські та деревообробні підприємства.

З 16.01.2019 року надано  чинності  національним стандартам, гармонізованим з європейськими, з визначення розмірно – якісних характеристик лісоматеріалів.

При реалізації лісопродукції та виписці ТТН  всі лісокористувачі (державної, чи інших видів форм власності) зобов’язані дотримуватись визначення розмірно-якісних характеристик лісоматеріалів згідно чинних національних стандартів!

Оформлення «Сертифіката про походження …» буде проводитись при наявності ТТН  на придбання лісопродукції  виписаних з 16.01.2019 року  згідно чинного законодавства України.

Всі претензії щодо неправильного оформлення документів при реалізації лісопродукції пред’являти лісокористувачам!

Авторські права на видання національних стандартів належать ДП «Лісогосподарський Іноваційно – Аналітичний Центр».

За отриманням інформації щодо національних стандартів звертатись в ДП «ЛІАЦ»:

м. Київ, вул. Деревообробна, б.1, тел. (044) 545-73-58.

Адміністрація Волинського ОУЛМГ

До уваги експортерів лісопродукції!

Державним підприємством «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» реалізовано механізм, який забезпечує нумерацію роздрукованих екземплярів спеціалізованої форми товарно- транспортної накладної ТТН-ліс.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що вантажовідправник – лісокористувач починаючи з 07.06.2017 року при реалізації лісопродукції, зобов’язаний віддавати другий екземпляр ТТН-ліс водію (експедитору) вантажоодержувача і який може бути використаний при оформленні  Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

Номер роздрукованого екземпляру ТТН-ліс зазначатиметься у лівому верхньому куті документа.

Адміністрація Волинського ОУЛМГ

СТАНДАРТ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ВИДАЧІ СЕРТИФІКАТА

                        Додаток № 1

                                                                                       до наказу № 09 від 15.02. 2017 р.

                                                                                            Волинського обласного управління

                                                                                             лісового та мисливського господарства

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ВИДАЧА СЕРТИФІКАТА ПРО ПОХОДЖЕННЯ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ ТА ВИГОТОВЛЕНИХ З НИХ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЕКСПОРНИХ ОПЕРАЦІЙ

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
1        Місце знаходження, поштова адреса43000, м. Луцьк, проспект Волі, 30
2Режим роботиПон.-четв.: з 9.00 до 18.00 год,    пятн.: з 9.00 до 16.45 год. Перерва з 13.00 до 14.00 год. (Прийом документів: пон.- четв. з 9.00 до 12.00 год, п’ятниця і передсвяткові дні  з 9.00 до 11.00 год, видача документів: з 15.00 до 17.00 год.) Кожний перший  вівторок поточного місяця – архівування документації, (прийом та видача документів здійснюватись не буде). Вихідні: субота, неділя.
3Контактні телефони, електронна адреса, веб-сайтТел.: (03322) 4-00-70, 4-25-38    Тел./факс: (03322) 4-00-69 E-mail: vol_lis_sertyficat@ukr.net www.lis.volyn.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
4Закони України      Закон України  «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» № 2860- IV від 08 вересня 2005 року
5Акти Кабінету Міністрів України      Постанова Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 року №1260 «Про затвердження Тимчасового порядку видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» .          Постанова  Кабінету Міністрів України  від 21 травня 2012 року   № 436 «Про затвердження  переліку товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України».   Постанова  Кабінету Міністрів України  від 17 липня 2009 року   № 737 «Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг».  
6Акти центральних органів виконавчої владиНаказ  Держкомлісгоспу України від 07 вересня 2007 року № 528 «Про затвердження форми сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій та  Інструкції щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій».    Наказ Міністра аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2012 року №513      «Про внесення зміни до   Інструкції щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій». Наказ Держкомлісгоспу України від 07 вересня 2009 року № 230 «Про затвердження Стандарту адміністративної послуги з видачі сертифіката по походження лісоматеріалів …»
7Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування  Наказ Волинського  ОУЛМГ від 15.02.2017 р. № 09     « Про затвердження  порядку надання адміністративної послуги у видачі  “Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» по принципу “Єдине вікно” та призначення  відповідальних осіб за їх видачу та зберігання.
Умови отримання адміністративної послуги
8Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява суб’єкта господарської діяльності (СПД), резидента України зареєстрованого на території Волинської області, який має намір експортувати лісоматеріали та пиломатеріали, що підпадають під дію Закону України від 08 вересня 2005 року № 2860- IV ” Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів”.
9Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до нихДля реєстрації СПД в єдиному державному реєстрі видачі сертифікатів подається:    1)      Свідоцтво (Виписка) про державну реєстрацію юридичної чи фізичної  особи; 2)      Витяг (довідка) з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ); 3)      Свідоцтво (довідка) про реєстрацію платника податку на додану вартість(платника єдиного податку); 4)      Ксерокопія  паспорта та ідентифікаційного коду фізичної особи. Для отримання “Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій” суб’єктом підприємницької діяльності( СПД), резидентом України, чи довіреною ним особою, згідно доручення, подаються документи в оригінальному вигляді з мокрими печатками: • Заява, за встановленою формою, на ім’я начальника Волинського ОУЛМГ; • Рахунок-фактура, інвойс, в якій чітко вказана назва фірми, що являється продавцем, її адреса, назва фірми, що є платником і покупцем, її адреса, також назва продукції, ґатунок, геометричні розміри, кубатура, ціна  по якій продається лісопродукція, валюта, код УКТЗЕД. • Довідка (довільної форми) про розхід сировини на виготовлення партії пило- чи лісо – продукції, що експортується. • Завірені  печаткою та підписом заявника світлокопії ( з обов’язковим пред’явленням оригіналів), що підтверджують придбання лісо- та пило- продукції, зокрема: –          товаро- транспортна накладна, залізнична  накладна, лісорубний квиток на розробку ділянки з підприємств,  які є постійними лісокористувачами;          –     лісорубний квиток ( для постійних лісокористувачів); –          ордер на знесення зелених насаджень; –          валютно- митна декларація при реекспорті;  Для  підтвердження кількості, розмірно – якісних  характеристик деревини, з якої виготовлена або сформована експортна партія до перелічених документів додавати:       –     до ТТН –  специфікацію – накладну (форма ЛГ-25) –          до залізничної накладної – специфікацію; –          до лісорубного квитка – товаро – транспортну накладну від зазначеного в лісорубному квитку лісокористувача. Акт валки дерев, чи акт розробки ділянки (меморіальний ордер), якщо в ордері зазначений суб’єкт ЗЕД;          – до валютно- митної декларації при реекспорті – специфікацію.  В Україні постійними  лісокористувачами  є лісові господарства, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, Агролісгоспи та інші державні підприємства, що є лісокористувачами на підставі нормативних актів.  У випадках, коли в документах на придбання лісо- чи пило продукції від постійних лісокористувачів вказано  іншого покупця – користувача (посередника), необхідно надати: – раніше перелічені документи, що підтверджують факт придбання посередником лісопродукції у постійних лісокористувачів, – оригінали ТТН чи накладних, що підтверджують факт купівлі- продажу між двома суб’єктами, – закупівельні акти від фізичних осіб з вказанням місця проживання та паспортних даних, копію паспорта фізичної особи, – у випадках відсутності печатки у посередника- суб’єкта підприємницької діяльності, подати завірену ним копію свідоцтва про державну реєстрацію. • У випадках анулювання Сертифікату чи прострочення терміну  його дії: заяву на анулювання Сертифіката, оригінал “Сертифіката” та пакет документів, що став підставою для його видачі. • Довіреність на представника експортера, копію паспорта чи іншого документа який засвідчує особу, якщо отримувачем Сертифіката є сам експортер.
10Порядок та спосіб подання документів,необхідних для отримання адміністративної послугиПодання суб’єктом  господарської діяльності заяви про надання послуги та документів, які додаються до них здійснюється шляхом поштового відправлення або під час особистого прийому.
11Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно
12Строк надання адміністративної послугиСертифікат  або відмова у його  видачі надаються у  день подання документів.
13Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послугиПідставами для відмови у наданні адміністративної послуги є:    – ненадання усіх необхідних документів, зазначених у пункті 9 – виявлення в документах, поданих суб’єктом господарювання, недостовірних відомостей; – відсутність повної інформації у поданих документах; – негативний висновок за результатами проведенного аналізу та технічних оцінок, необхідних для видачі Сертифіката.
14Результат надання адміністративної послугиОдержувач адміністративної послуги отримує оригінал  “Сертифіката”, що дійсний потягом 60 днів, в одному екземплярі  або, за наявності підстав, зазначених у пункті 13, відмову у їх видачі у формі листа на офіційному бланку. Сертифікат   засвідчується печаткою Волинського ОУЛМГ та підписом відповідальних осіб.
15Способи отримання відповіді (результату) Надання суб’єктом  господарської діяльності “Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій” або відмов у їх видачі здійснюється шляхом поштового відправлення або під час особистого прийому.
16Примітка

Заява на видачу Сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для забезпечення експортних операцій

Заява на анулювання Сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених із них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій

Дозвіл на спеціальне використання лісових ресурсів

СТАНДАРТ надання адміністративної послуги

Видача дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток)

ДОЗВІЛ НА СПЕЦІАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ (завантажити)