На Камінь-Каширщині затримали браконьєра з незареєстрованою рушницею

333-300x210Групою оперативного реагування ДП «Камінь-Каширське ЛГ» під час патрулювання лісових масивів 30 жовтня, близько 22-ї год., на території мисливських угідь було затримано чоловіка з мисливською зброєю. Виявилося, що «полювати» у день та час доби, коли це взагалі заборонено, надумав місцевий житель. До того ж, як з’ясувалося, з незареєстрованою рушницею.

Продовжити читання→

До весняної лісокультурної кампанії-2018 на Волині активно готуються з осені

100_1212Таким чином, волинські лісівники провели підготовку ґрунту під лісові культури 2018 року на 1020 га площ при плані 1254 га. Фактично роботи підходять до завершення. Крім того, на 584 га проведено підготовку ґрунту під сприяння природному поновленню.

Продовжити читання→

ДП “Камінь-Каширськагроліс”: рік позитивних змін

%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d1%96%d0%bd%d1%8c-10Минув рік, відколи наш колектив перебрався із орендованих адміністративних приміщень в нові, де зроблено капітальний добротний ремонт. Нині, в холодну осінню пору, в кабінетах тепло, затишно і комфортно. За рік зроблено багато. Багато коштів і сил вкладено у зміцнення матеріально-технічної бази. Та натомість ми стаємо самостійними повноправними господарями набутого майна.
Багато завдань, котрі гостро стояли перед колективом тоді, коли ми відмовилися від орендованого, потребували як фінансової підтримки, так фізичних зусиль. Продовжити читання→

Ратнівські лісівники подарували своїм підопічним принтер

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%beСаме його нині потребували для роботи учасники шкільного лісництва, що діє при ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи. Дізнавшись про таке, працівники державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» нещодавно зробили дітям бажаний подарунок.

Продовжити читання→

У зв’язку з відкриттям сезону полювання охорона мисливського фонду на Волині відбувається у посиленому режимі

4b4e0453649d3e0ac214781853f36d51-800x480У суботу, 28 жовтня, на Волині стартував сезон індивідуального, облавного та колективного полювання на диких мисливських парнокопитних тварин згідно з лімітами.

У зв’язку з цим було посилено охорону мисливського фонду від браконьєрства та заходи контролю за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування і техніки безпеки.

Продовжити читання→

Єгері Маневицького лісового господарства заготовили сіно та віники для лісових мешканців

dsc_0616Хоча обласні управління лісового господарства лише у 2010 році отримали  статус мисливських, на Волині  цьому напрямку завжди приділялася значна увага.

Мисливське  господарство у Волинський області ведеться  на площі 1,478 млн га, з них 354,4 тис. га (24%) надано в користування підприємствам Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Продовжити читання→

Держлісфонду у Рожищенському районі самовільною рубкою завдано шкоди на понад 50 тисяч

img-5a11a9ebac6ec2589f4d9b1d3a49bafb-vВиявили лісопорушників працівники державної лісової охорони Стирного ліснцтва ДП СЛАП «Рожищеагроліс» та мобільної рейдової групи. Чоловіки зрізали три дуби. З чималими діаметрами пеньків: 90, 64 та 58 см. Збитки, завдані при цьому Держлісфонду, становлять 51 тис. грн.

Продовжити читання→

Нам пишуть: «Ми часто звертаємося по допомогу до лісівників. І ніколи не отримуємо відмови»

%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%81%d0%bd%d1%83%d1%82%d0%b0Телефонний дзвінок. Волонтер Жанна Бороздіна розповідає про свої плани, що, як завжди, пов’язані з тими, хто на лінії фронту чи тут потребує допомоги, і додає: «А ще маю до вас прохання: ми написали слова вдячності вашому керівнику та колективу лісівників, які не раз нам допомагали. Більше не можемо нічим віддячити. Тож опублікуйте, будь ласка, наше добре слово».

Виконуємо прохання. Лист подаємо без змін.

Продовжити читання→

Вітаємо з днем народження начальника управління Олександра Кватирка!

%d0%ba%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%ba%d0%beШановний Олександре Михайловичу!

Здоров’я Вам та Вашій родині, удачі, щастя, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, здійснення мрій та задумів – цього бажаємо традиційно, бо інакше не буває повноцінним відчуття смаку життя.

Бажаємо, щоб поруч завжди були найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов.

Продовжити читання→