Про пріоритети та плани на майбутнє говорили члени науково-технічної ради Черемського природного заповідника

28 листопада в Черемському природному заповіднику відбулось засідання науково-технічної ради. Йшлося про першочергові заходи, намічені проектом організації території та охорони природних комплексів у ЧПЗ.

Продовжити читання→

Вперше в Україні на Волині провели аукціон із використанням державної електронної програми

Волинь завжди прагне утримувати лідерство у впровадженні новітніх підходів щодо реалізації, контролю і захисту деревини. Аукціон, що 27 листопада проводила волинська товарна біржа «Універсальна-Полісся» заготівлі І кварталу 2018 року, був організований згідно з проектом, що спрямований на перехід до електронної форми реалізації деревини.

Продовжити читання→

На Камінь-Каширщині розкрито спосіб нелегальної доставки деревини на приватні пилорами ВІДЕО

Працівникам групи оперативного реагування Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства спільно з лісоохоронцями мобільної рейдової бригади ДП «Камінь-Каширське ЛГ» вдалося виявити, а відтак – і запобігти транспортуванню деревини сумнівного походження через заплаву річки Стохід поблизу села Боровне Камінь-Каширського р-ну.

Продовжити читання→

Дякуємо за чистий ліс та узбіччя. І знову прибираємо…

Саме так сказав лісничий Граддівського лісництва ДП «Колківське ЛГ» Володимир Поторась учням Граддівської ЗОШ 1-11 ступенів, які з власної ініціативи нещодавно долучились до прибирання  лісу вздовж автошляху Луцьк – Маневичі.

Здається, нещодавно ці ж діти допомагали прибирати  узбіччя після зими, але ми, дорослі, не оцінили цього. Адже і напередодні зими діти навантажили дві підводи різного непотрібу. Кожну дитину дивує і жахає те, на що можна натрапити у лісі…

Продовжити читання→

До чого призведуть зміни у законодавстві лісівників? ВІДЕО

 

Продовжити читання→

Картини на лісову тематику можуть побачити ковельчани

«Зупинка десь на землі» – під такою промовистою назвою у Ковельській галереї мистецтв експонується виставка відомого художника Сергія Носка. До колекції житомирянина ввійшло понад три десятки полотен, частина із яких створені під час лісоозерних пленерів на Волині.

Продовжити читання→

Цікаві пізнавальні будні любешівських юннатів

Днями учні шкільного лісництва Любешівського НВК з керівником Людмилою Шептур провели для школярів молодших класів урок на тему «Підготовка тварин до зимівлі». Розповіді старшокласників були надзвичайно цікавими. Відтак, у гарному настрої та з  бажанням ще більше дізнаватися про навколишній світ, діти провели екологічну гру “Знайди слід тварин”.
Звісно, натхнення до екологічної освіти в молоді запалили їхні наставники – працівники державного підприємства “Любешівське лісомисливське господарство”. Продовжити читання→

Волинські лісівники озвучили вимоги та власне бачення розвитку лісової галузі під час мирної акції біля приміщення облради

Сьогодні, 28 листопада, лісівники всієї України вийшли на мирні акції з вимогою не допустити прийняття «Стратегії  реформування лісового господарства на період до 2022 року», кулуарно прийнятої Кабінетом Міністрів України 15 листопада.

Продовжити читання→

Як учні Рудниківського шкільного лісництва дуби… посіяли

«Хочемо мати все своє, навіть посадковий матеріал». Так вирішили учні Рудниківського  шкільного лісництва, яким опікуються працівники державного підприємства «Колківське лісове господарство».

Для цього ще весною висіяли  насіння сосни звичайної. А вже осіння інвентаризація показала, що шкільне лісництво має своїх, стандартних, готових до посадки 30 тис. сіянців сосни. Діти хочуть посадити власним посадковим матеріалом декілька площ під час весняної лісокультурної кампанії 2018 року.

Продовжити читання→