Візити до Волинської Швейцарії яскраві навіть у похмурі дні

img_4744Незважаючи на похмурий осінній день, веселою та цікавою видалася пізнавальна екскурсія для школярів та дорослих у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». Сьогодні тут побувала делегація дітей  та педагогів Ківерцівського району на чолі з головою районної державної адміністрації Валерієм Ткачуком та його заступниками Юліаном Таранчуком і Яною Церкевич.

Продовжити читання→

Щодо ситуації у 28 та 33 кварталах Партизанського лісництва ДП «Цуманське ЛГ»

%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%bf-4У зв’язку з тим, що Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща» у соціальних мережах та ЗМІ оприлюднено інформацію щодо перебування у 28 та 33 кварталах Партизанського лісництва ДП «Цуманське ЛГ» посадових осіб із метою полювання, Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства проводиться ретельний аналіз отриманих фактів.

Продовжити читання→

Походження деревини на пилорамі в селі Великий Обзир перевіряють правоохоронці

viber-imageНа приватній пилорамі господаря села Великий Обзир Камінь-Каширського району  працівники групи оперативного реагування державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” спільно зі співробітниками районного відділу Нацполіції вилучили 7,25 метрів кубічних деревини, яка на той момент була без чипів.  Продовжити читання→