Спроба вкрасти дуби у Луцькому районі виявилася невдалою

23231570_160485247881765_5237167297056818049_n-1Працівники державної лісової охорони та оперативної рейдової групи ДП «Ківерцівське ЛГ» сьогодні двічі завадили лісопорушникам вивезти з лісу крадену деревину.

Продовжити читання→

Жолудь дуба червоного, насіння вільхи, клена гостролистого та калини – подарунок колківським лісівникам від юних колег

dscn0030Вихованці Колківського шкільного лісництва, керівником якого є Наталія Калуш, постійно допомагають лісівникам у посадці лісу, догляду за лісовими культурами, виготовленні  шпаківень, збору лікарської сировини, розселенні та охороні мурашників, зборі насіння основних лісоутворюючих порід. Займаються вони також науково-дослідницькою діяльністю та беруть активну участь у різного роду конкурсах і змаганнях.

Продовжити читання→

Любешівська держлісоохорона зупинила вантажівку з деревиною сумнівного походження

%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba1Працівники групи оперативного реагування державного підприємства “Любешівагроліс” зупинили ЗІЛ-130, який рухався в напрямку від села Нові Червища до  села Тоболи і який був навантажений лісопродукцією невідомого походження. На момент перевірки деревини об’ємом близько 6,5 метрів кубічних у водія не було при собі документів. Та й деревина була нечипованою. Більше того, на вимогу держлісоохорони водій не бажав зупинятися, а мчав далі…  Продовжити читання→

Дрова паливні можна придбати у держлісгоспах Волинського ОУЛМГ

drova-1024Нагадуємо, що реалізовуються дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Придбати у необхідній кількості їх можна, звернувшись до державного лісогосподарського підприємства, що у вашому районі.

Продовжити читання→