З приватної пилорами в селі Галузія лісоохоронці з правоохоронцями вилучили лісодеревину без документів

Працівники групи оперативного реагування державного підприємства “Маневицьке лісове господарство” спільно з підрозділом Нацполіції Маневицького району вилучили з приватної пилорами в селі Галузія близько 10 метрів кубічних соснової техсировини.

Отримавши інформацію про те, що на цій пилорамі зберігається значна кількість деревини без документів, лісоохоронці вирішили навідатися до власника пилорами і перевірити факти. Продовжити читання→

У Воротнівському лісництві розводять диких кабанів (відео)

З метою розведення диких тварин на території Воротнівського лісництва, масиви площею 698 га якого на даний час передані у користування державному підприємству “Мисливське господарство “Звірівське” (територія, нагадаємо, є заповідною. Тут дозволено тільки ведення господарства, без відстрілу та  відлову) на волю випущено кілька особин диких кабанів.

— Згодом, як розповідає директор ДП “Мисливське господарство “Звірівське” Сергій Смічик, — розселимо і оленя плямистого. Уже підготовлені підгодівельні майданчики, солонці, годівниці з сіном. Заготовлено вдосталь кормів… Продовжити читання→

Волинські лісівники вивчають досвід ведення лісового господарства Фінляндії

У рамках робочої поїздки вже відбулися зустрічі у Міністерстві сільського та лісового господарства країни, обмін інформацією з фахівцями Лісового центру Південно-Східної Фінляндії, візит на завод, де переробляються та консервуються побічні дари лісу, екскурсія у лісовий музей. Попереду ще чимало зустрічей, що стосуватимуться різних напрямків ведення лісового господарства.

Продовжити читання→

Особливості зеленого туризму від волинських лісівників ВІДЕО

Не озерами єдиними, вважають лісівники ДП “Шацьке УДЛГ” і показують, як можна облаштувати місця для відпочинку на природі. Нова атракція для туристів започатковує розвиток цілорічного відпочинку.

Продовжити читання→

Про творчість, роль літературного слова та значення лісу для волинян говорили письменники під час зустрічей зі школярами

За сприяння та організації Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, Шацької райдержадміністрації та районної ради, Шацької ОТГ, ДП «Шацьке УДЛГ», Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька у районі вперше відбулися літературні читання.

Продовжити читання→