Заходи із догляду, заготівля та реалізація деревини у Фінляндії: висока автоматизація та ще вища потреба у кваліфікованих робітниках

Під час візиту до Фінляндії волинські лісівники змогли побачити, як фінські власники лісів проводять рубки догляду і дізналися про особливості заготівлі та реалізації деревини.     

Нагадаємо, що з 12 по 17 листопада тривав робочий візит волинської делегації на чолі з начальником Волинського ОУЛМГ Олександром Кватирком у північну європейську країну, де лісове господарство ведеться на досить високому рівні.

Продовжити читання→

Лісівники ДП «Поліське ЛГ» озеленили територію біля школи села Старий Чорторийськ

Створення скверу відбулося в рамках реалізації конкурсних проектів дендропарків та скверів, який з ініціативи начальника управління Олександра Кватирка Волинським ОУЛМГ було оголошено навесні цього року.

Продовжити читання→

Досвід Фінляндії: хто володіє фінським лісом і на що має право

Фінляндія – найлісистіша країна Європи. Ліси покривають три чверті території країни, 23 мільйони га площі вкриті лісами.

Ліс тут не лише виконує свої основні екологічні та економічні функції. Ліс тут формує ментальність фінів, яку вони легко і невимушено передають кожному, хто побуває на їхній території.

Продовжити читання→