Любомльські лісівники для своїх підопічних провели урок на природі

Ніщо так позитивно не впливає на людину, як можливість передати досвід і пізнання світу допитливим школярам. Із вихованцями Куснищанського шкільного лісництва працівники ДП «Любомльський лісгосп» провели виїзний урок.

Продовжити читання→

З початку року на порушників правил полювання складено 391 протокол

З них працівниками лісової охорони та єгерської служби державних лісогосподарських підприємств ВОУЛМГ – 315. При цьому було затримано 23 одиниці вогнепальної зброї. 76 протоколів склали працівники інших підприємств та установ, уповноважені здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Продовжити читання→

Відбулася перевірка стану охорони праці окремих держлісгоспів області

Перевірка щодо стану охорони праці відбулася на 5 лісогосподарських підприємствах області. Робоча група, створена відповідно до наказу Держлісагентства, побувала у Любомльському, Маневицькому, Володимир-Волинському, Камінь-Каширському та Ківерцівському лісгоспах.

Продовжити читання→

Колюча, але бажана красуня, уже готова потрапити у ваш дім

Наближаються улюблені – як для малечі, так і для дорослих – новорічні та різдвяні свята. І кожен уже розпочинає готуватися до них.

З метою забезпечення населення головним атрибутом новорічно-різдвяних свят лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» щороку створюють плантації новорічних ялинок, де в передноворічний період проводиться їх заготівля. Також можлива заготівля під час рубок оздоровлення і формування лісів.

Продовжити читання→