Браконьєрство – дорога забава. І… шкідлива для вашого здоров’я та гаманця

Не секрет: на час відкриття полювання багато хто мріє про незаконне здобуття тварин. Браконьєрство нині вдосконалюється, адже в руках мисливців-мажорів є всі необхідні засоби для такого дикого полювання – від зброї до приладів нічного бачення.

Продовжити читання→

У НВК смт Любешів відбулось відкрите заняття шкільного лісництва в рамках районного семінару

У навчально-виховному комплексі смт Любешів відбулось відкрите  заняття шкільного лісництва і трудового навчання в рамках районного семінару. Керівник шкільного лісництва Людмила Шептур була серед авторів розробки даного проекту. Учнів різновікової категорії об’єднала тема “Ціннісне ставлення до природи під час проведення екологічних акцій у шкільному лісництві”. До участі була запрошена також інженер лісових культур ДП “Любешівське ЛМГ” Віра Оласюк. Вона розповіла про плідну співпрацю досвідчених лісівників і членів шкільного лісництва.  Продовжити читання→

Учні В’язівненського шкільного лісництва виготовили для зимуючих птахів оригінальні годівниці

Погляньте, які оригінальні годівниці для зимуючих птахів виготовили учні шкільного лісництва В’язівненської школи І-ІІ ст Любешівського району! Звісно, допомагали дітям їхні батьки, але справа, яку в результаті зробили спільно, – надзвичайно важлива і корисна не лише для навколишньої природи, а  й у першу чергу для самих учнів. Нині актуальні завдання, які проводяться у шкільному лісництві, пов’язані з турботою про птахів. Цій темі, власне, була присвячена акція під назвою “Нагодуємо птахів разом” та тематичний урок. Продовжити читання→

У Головненському лісництві ДП «Любомльське ЛГ» відновлена ще одна криниця

Серед щоденних клопотів і обов’язків лісівники завжди знаходять час на створення необхідних речей  у лісі – для комфорту, затишку та користі простих відвідувачів, місцевих жителів, подорожуючих лісовими стежками. Рекреаційні пункти постійно оновлюються, влаштовуються нові місця для відпочинку, встановлюються бесідки у багатьох прекрасних куточках лісових масивів району.

Продовжити читання→

Ми маємо робити все необхідне, щоб зупинити масове всихання лісів, – Володимир Бондар

Ситуація з масовим всиханням лісів, зокрема соснових на Поліссі, у цьому році стала вкрай критичною. Замовчувати цю проблему не потрібно. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час наради з лісівниками та працівниками лісозахисних підприємств.

Продовжити читання→