Ківерцівська лісова охорона спільно з правоохоронцями виявила крадіжку дубів

Сьогодні вночі працівники групи оперативного реагування державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство” отримали повідомлення про те, що до лісу, зокрема у масиви Копачівського лісництва, поїхав підозрілий автомобіль. До того ж, на той час було добре чути звук бензопили, яка нібито працювала в лісі. На повідомлення лісоохоронці зреагували миттєво і за кілька хвилин рейдова бригада та помічник лісничого прибули на місце. По лісовій дорозі вони й справді  зустріли авто, яке відповідало опису. Транспортний засіб рухався в напрямку до міста Луцьк, тож лісівники вирішили слідувати за ним. Продовжити читання→

Переробка деревини у держлісгоспах: реалії Волині

Пріоритетним напрямком у використанні лісових ресурсів  на Волині визначено переробку деревини, що створює передумови для збільшення випуску продукції в обробленому вигляді, нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

Продовжити читання→

Держлісагентство: перевірити легальність ялинки тепер можна через спеціальну програму на мобільному телефоні

Вже зовсім скоро прийдуть новорічні свята і кожна сім’я прикрашатиме свою домівку новорічною ялинкою.

З метою перевірки легальності походження новорічної красуні державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів розробило програмне забезпечення для Android (посилання для скачування додатку http://www.ukrforest.com/files/yalinka.apk), за допомогою якого Ви зможете познайомитися зі своєю ялинкою, її походженням.

Продовжити читання→

Вітаємо з днем народження Андрія Самолюка!

Сьогодні ювілей відзначає директор ДП «Шацьке УДЛГ» Андрій Олексійович Самолюк. Щиро вітаємо!

Бажаємо здоров’я міцного, достатку, мирного та безхмарного неба, успіхів у всіх задумах і справах. Нехай ангел-охоронець  оберігає та примножує добробут та щастя!

Продовжити читання→

Співпрацю з німецько-українським аграрно-політичним діалогом буде продовжено у наступному році

Учора заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар провів робочу зустріч з керівником німецько-українського аграрно-політичного діалогу (АПД) паном Фолькером Зассе.

Продовжити читання→

Щоб врятувати волинський ліс, стукають в усі двері

 

Продовжити читання→