Волинські лісівники сьогодні виконали приємно-почесну місію Святого Миколая

Щасливі ті, хто у таке свято має кому залишити подарунок під подушкою. І не менше тішаться – як діти, так і дорослі – якщо Святий Миколай не забув про їхні побажання.

Волинські лісівники вже традиційно опікуються дітками соціальних категорій. Керівництво та профспілки всіх без винятку державних лісогосподарських підприємств Волині завжди знаходять можливість відвідати своїх підопічних та потішити нехай маленькими, але подарунками. Це додає наснаги на цілий рік, зізнаються лісівники.

Продовжити читання→

Працівники ДП “Камінь-Каширськагроліс” облаштували при сільській школі кабінет шкільного лісництва

Сьогодні, у День Святого Миколая Чудотворця, при загальноосвітній школі І-ІІІ ст. села Полиці урочисто відкрито кабінет шкільного лісництва. Відтепер учні 6-10 класів на чолі з керівником Людмилою Варчук із задоволенням проводитимуть в ньому як теоретичні, так і практичні заняття.
Поряд з керівником навчального закладу Романом Прокопчуком символічну стрічку з нагоди відкриття кабінету заслужено перерізав і директор держпідприємства “Камінь-Каширськагроліс” Олександр Грицай. Адже кабінет облаштовано з ініціативи та зусиллями лісівників. Продовжити читання→

Екологічна акція  «Збережи ялинку»: ще одна корисна порада.  А ви вже вирішили, який новорічний атрибут буде у вашій оселі?

Купити новорічну ялинку просто: ви можете звернутися до лісгоспу, що у вашому районі. І без жодної шкоди для природі волинські лісівники забезпечать ваші потребі у живій хвої. Адже дерева для головного свята року вирощують на окремо відведених ділянках, а виручені кошти спрямовують на охорону і розвиток лісів.

Продовжити читання→