Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Мисливство вимагає щоденної людської праці та довготривалих інвестицій: прес-тур у ДП «МГ «Звірівське»

Хоча обласні управління лісового господарства лише у 2010 році отримали  статус мисливських, на Волині  цьому напрямку завжди приділялася значна увага. Досі, незважаючи на чимало проблемних моментів, волинські лісівники намагаються підтримувати статус мисливської області. Як саме це відбувається, показали на прикладі одного з найпотужніших в Україні мисливських господарств – ДП «МГ «Звірівське» – сьогодні, 30 січня в рамках прес-туру.

Продовжити читання→

Держлісагентство посилює контроль за заготівлею та реалізацією деревини для припинення зловживань

За результатами колегії Державного агентства лісових ресурсів, заступник Голови відомства Володимир Бондар підписав наказ, який, зокрема, зобов’язує начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарств і керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлісагентства, посилити контроль за заготівлею та реалізацією деревини.
 

Продовжити читання→

Допоможи пташці взимку – вона віддячить тобі влітку!

Зима – складний період у житті птахів. Деякі пернаті відлітають у теплі та багаті кормом краї, а ті, які залишилися зимувати, потребують найбільшої допомоги. Незважаючи на те, що надворі все ще зберігається не досить низька температура, підгодівля зимових мешканців у цей період дуже важлива.

Продовжити читання→

У Ківерцівському р-ні виявили самовільну порубку. 8 тис. грн завданих збитків уже відшкодовані на користь сільської ради

У вихідні групою оперативного реагування ДП «Цуманське ЛГ» було затримано жителя с. Карпилівка Ківерцівського р-ну при  скоєнні  самовільної порубки сосни у Цуманському лісництві. Сума збитків, завданих при цьому держлісфонду, становить 8 тис. грн.

За фактом було складено адмінпротокол. Кошти, які лісопорушником уже добровільно відшкодовані, надійшли на рахунок Цуманської сільської ради.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

 

Держлісагентство: у 2017 році зменшився обсяг заготівлі деревини на понад 400 тис. куб. метрів

За 2017 рік підприємствами галузі від усіх видів рубок заготовлено 15,9 млн куб. м деревини, що на 412 тис. куб. м (2,5%) менше в порівнянні з 2016 роком. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.
Він також зазначив, що з цього об’єму на рубках головного користування заготовлено 7,3 млн куб. м, що становить 89% від ліміту заготівлі 2017 року, та на 125 тис. куб. м менше, ніж у 2016 році.
 

Продовжити читання→

Щодо трагічного випадку у Піщанському лісництві ДП «Шацьке УДЛГ»

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує: 26 січня 2018 р. у 27 кв. Піщанського лісництва ДП «Шацьке УДЛГ» стався трагічний випадок зі смертельним наслідком.

Продовжити читання→

Як «діти Сонця» робили сонячним похмурий зимовий день у Воротневі

У Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», побували дві групи особливих дітей із батьками, педагогами та волонтерами.

Продовжити читання→

 Безпечна праця та поведінка у випадку надзвичайних ситуацій: у Колках відбулися спеціалізовані навчання

 22 січня 2018 року у Державному підприємстві «Колківське лісове господарство» (Маневицький р-н) було проведено періодичне навчання та перевірку знань із питань промислової безпеки та охорони праці, інших нормативно-правових актів, пожежної безпеки, електробезпеки, санітарно-епідеміологічного забезпечення.

Продовжити читання→

Володимир Бондар доручив посилити заходи щодо боротьби зі збудником АЧС

Держлісагентством доручено начальникам обласних управлінь взяти під особистий контроль та посилити здійснення всіх заходів, що вживаються для ліквідації, локалізації та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час засідання колегії за підсумками роботи у 2017 році.
 

Продовжити читання→