Лісопорушники утікали, викидаючи дубові колодки з автомобіля

Сьогодні вранці (близько 5 год.) у  38 кв. Мощаницького лісництва ДП «Цуманське ЛГ» працівники групи оперативного реагування лісгоспу виявили самовільну рубку – невідомі зрізали 2 дуби.

Поруч на снігу були сліди шин автомобіля. За ними стали рухатися. Врешті побачили машину, стали наздоганяти.

Продовжити читання→

Деталі затримання трактора із деревиною у Шацькому районі

Як повідомила прес-служба ГУ НП у Волинській області, працівниками поліції біля с. Самійличі Шацького району затримано трактор, що перевозив колоди сосен. Жодних документів на деревину та транспортний засіб у 34-річного водія не було.

Державною лісовою охороною ДП «Прибузьке ЛГ» було встановлено, що деревину самовільно зрізав житель с. Згорани Любомльського р-ну, завдавши державі збитків у розмірі 37 тис. 442 грн.

Продовжити читання→

Про лісокультурну кампанію-2017 та плани на 2018 рік  ВІДЕО

При плані 5680 га на Волині у 2017 році лісовідновлення було проведено на площі 5751 га. Про це начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс розповів журналістам телеканалу Sfera-TV Lutsk.

Лісівники Волині також підготували вже 85% ґрунту під посадку лісових культур у 2018-му.  

Продовжити читання→

Вилучили рушницю

Вчора по обіді під час патрулювання лісів мобільна рейдова бригада ДП «Камінь-Каширське ЛГ» помітила двох мисливців. Виявилося, що це жителі с. Тоболи Камінь-Каширського району. При собі чоловіки мали незареєстровану мисливську рушницю ще сорокових років минулого століття.

Продовжити читання→