Безпечна праця та поведінка у випадку надзвичайних ситуацій: у Колках відбулися спеціалізовані навчання

 22 січня 2018 року у Державному підприємстві «Колківське лісове господарство» (Маневицький р-н) було проведено періодичне навчання та перевірку знань із питань промислової безпеки та охорони праці, інших нормативно-правових актів, пожежної безпеки, електробезпеки, санітарно-епідеміологічного забезпечення.

Продовжити читання→

Володимир Бондар доручив посилити заходи щодо боротьби зі збудником АЧС

Держлісагентством доручено начальникам обласних управлінь взяти під особистий контроль та посилити здійснення всіх заходів, що вживаються для ліквідації, локалізації та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час засідання колегії за підсумками роботи у 2017 році.
 

Продовжити читання→

За травмованим зубром волинські лісівники ведуть постійне спостереження

Єгерською службою державного підприємства «Мисливське господарство «Звірівське» у 2 кварталі Звірівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ» кілька днів тому було помічено зубра із незвичною поведінкою. За твариною стали вести постійне спостереження. Учора, 25 січня, лісівники остаточно переконалися, що у зубра травмована нога.  

Продовжити читання→

Працівники мобільної рейдової групи ДП «Цуманське ЛГ» оперативно виявляють факти самовільних рубок

Лише протягом двох днів працівникам групи оперативного реагування вдалося виявити два випадки самовільних рубок із суттєвими збитками.

Перший – учора, 25 січня. Під час рейду у Мощаницькому лісництві ДП «Цуманське ЛГ» було виявлено самовільну рубку дерев цінної породи – дубів.

Продовжити читання→

Держлісагентство: GPS-трекери допоможуть посилити контроль за роботою рейдових бригад у лісі

Надано доручення посилити контроль за роботою рейдових бригад щодо попередження незаконних рубок та оперативного виявлення правопорушників у лісі.  Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час засідання колегії.
 

Продовжити читання→