Допоможи пташці взимку – вона віддячить тобі влітку!

Зима – складний період у житті птахів. Деякі пернаті відлітають у теплі та багаті кормом краї, а ті, які залишилися зимувати, потребують найбільшої допомоги. Незважаючи на те, що надворі все ще зберігається не досить низька температура, підгодівля зимових мешканців у цей період дуже важлива.

Продовжити читання→

У Ківерцівському р-ні виявили самовільну порубку. 8 тис. грн завданих збитків уже відшкодовані на користь сільської ради

У вихідні групою оперативного реагування ДП «Цуманське ЛГ» було затримано жителя с. Карпилівка Ківерцівського р-ну при  скоєнні  самовільної порубки сосни у Цуманському лісництві. Сума збитків, завданих при цьому держлісфонду, становить 8 тис. грн.

За фактом було складено адмінпротокол. Кошти, які лісопорушником уже добровільно відшкодовані, надійшли на рахунок Цуманської сільської ради.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

 

Держлісагентство: у 2017 році зменшився обсяг заготівлі деревини на понад 400 тис. куб. метрів

За 2017 рік підприємствами галузі від усіх видів рубок заготовлено 15,9 млн куб. м деревини, що на 412 тис. куб. м (2,5%) менше в порівнянні з 2016 роком. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.
Він також зазначив, що з цього об’єму на рубках головного користування заготовлено 7,3 млн куб. м, що становить 89% від ліміту заготівлі 2017 року, та на 125 тис. куб. м менше, ніж у 2016 році.
 

Продовжити читання→

Щодо трагічного випадку у Піщанському лісництві ДП «Шацьке УДЛГ»

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує: 26 січня 2018 р. у 27 кв. Піщанського лісництва ДП «Шацьке УДЛГ» стався трагічний випадок зі смертельним наслідком.

Продовжити читання→