Висловлюємо співчуття…

Колектив Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, обласних організацій Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства, державних лісогосподарських підприємств Волині висловлюють щире співчуття начальнику відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ, голові обласної організації Товариства лісівників України Борису Бабелясу з приводу непоправної втрати – смерті батька Павла Івановича. Вічна йому пам’ять і земля пухом. Сумуємо, співпереживаємо…

Прес-служба волинського ОУЛМГ

Держлісагентство: об’єм заготівлі деревини в Україні визначається при проведенні лісовпорядних робіт і не залежить від мораторію

Показник заготівлі деревини щороку майже сталий. Держлісагентство заготовляє 15-16 млн куб. м, по Україні загалом – 19-20 млн куб. м. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час публічного звіту.
 

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: «Сподіваємось, відповідальність за розвиток лісової галузі буде переважати над політичними смаками та симпатіями»

 Лісова галузь Волині – під пильним оком активістів, екологів, депутатів різних рівнів, а також – під прицілом журналістської уваги. У сторону лісівників звучить чимало критики. Натомість лісова галузь – одна з небагатьох, яка показує приклад життєстійкості, а лісівники запевняють, що справляються як із виробничими, так і з соціальними завданнями. Тож про позицію лісівників щодо останніх «перипетій», реалії галузі та найбільші проблеми – в інтерв’ю «Волинської правди» з головним лісівником області Олександром Кватирком.

Продовжити читання→

Володимир Бондар розповів про відтворення лісів, відкриття даних лісової галузі та заповідність

Сьогодні відбулося представлення публічного звіту за 2017 рік заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря.
На початку він коротко охарактеризував стан лісового господарства України. «Звіт Держлісагентства враховує показники, які досягли більше 300 державних лісогосподарських підприємств.  Наше відомство опікується лише 73% лісів держави. І про стан цих лісів ми можемо звітувати», – наголосив Володимир Бондар.

Продовжити читання→

Волинь скували морози. У лісгоспах області є достатня кількість дров паливних. Як їх придбати

У зв’язку з наявністю непоодиноких заяв представників органів місцевого самоврядування області та депутатів щодо неналежної роботи відомчих лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ в питаннях забезпечення області дровами паливними, повторно інформуємо: лісівники області готові і мають можливості задовільнити потреби населення, бюджетних установ та організацій у дровах паливних.

Продовжити читання→

На Маневиччині лісова охорона разом із поліцією затримали мікроавтобус із непромаркованою деревиною. Уночі виявили крадіжку лісу

Вчора під час спільного рейду мобільної групи ДП «Маневицьке ЛГ» та відділу поліції ГУНП у Волинській області було зупинено мікроавтобус «Мерседес-бенц». При огляді у салоні виявили необліковану деревину. Жодних супровідних документів на деревину у водія також не було. Мікроавтобус із техсировиною відправлено на штрафмайданчик Маневицького відділу поліції. Наразі триває перевірка щодо походження деревини.

Продовжити читання→

Волинські лісівники постійно надаватимуть допомогу нашим військовим. Доки буде хоча б найменша можливість

Досить часто до державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ надходять звернення про допомогу від тих, хто захищає кордони держави на Сході України. Відгукнутися і підтримати наших військових – обов’язок кожного, хто вважає себе людиною, яка любить свою країну.

Продовжити читання→

Рубки догляду за лісом мають важливе лісогосподарське значення

У зимовий період робота лісівників значною мірою зосереджена на рубках догляду. Назва цих лісогосподарських заходів говорить сама за себе – догляд за лісом необхідний протягом багатьох років, від посадки до переходу у стиглий деревостан. Тож рубки догляду проводяться задля покращення якості та збагачення цінними породами лісових насаджень, підвищення їхніх захисних, природоохоронних, оздоровчих і рекреаційних показників.

Продовжити читання→

Перше місце всеукраїнського конкурсу екологічних проектів – у школяра з Волині!

Давид Касперський – переможець

У Національному еколого-натуралістичному центрі м. Києва відбувся Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників та винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. Свою науково-дослідницьку роботу на тему «Поширення верхівкового короїда у соснових лісах ДП «Колківське ЛГ» та заходи захисту від нього»  успішно захистив учень опорного закладу НВК «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» дев’ятикласник Касперський Давид, здобувши І місце.

Продовжити читання→