Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Олександр Кватирко: «Нарощення обсягів переробки деревини ставимо у пріоритет. Адже це ще й нові робочі місця та додаткові надходження до місцевих бюджетів»

У державних підприємствах «Любомльське ЛГ», «Старовижівське ЛГ» та «Камінь-Каширське ЛГ» скоро запрацюють нові  деревообробні лінії. Як відбуваються монтажні роботи, чи належним чином організована робота на лісокомплексах та наскільки там дбають про комфорт працівників і їх безпечну працю – проінспектували учора, 31 січня, начальник ВОУЛМГ Олександр Кватирко та його заступник Олександр Рибчинський.

Продовжити читання→

На Старовижівщині лісова охорона спрацювала оперативно

Групою оперативного реагування ДП «Старовижівське ЛГ» у кв. 40 Любохинівського лісництва було виявлено самовільну порубку дерев сосни. Встановлено, що на таке лісопорушення пішов житель с. Заболоття Любомльського району. Сума збитків, заподіяних лісовому господарству, становить 21 тис. грн.

Продовжити читання→

Вітаємо з днем народження Олександра Грицая

Сьогодні, 1 лютого, день народження відзначає директор державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” Олександр Грицай. 

Тож, шановний Олександре Анатолійовичу, від усього нашого колективу  вітаємо Вас з днем народження і бажаємо Вам міцного-преміцного здоров’я, злагоди, віри, душевного спокою та всього найкращого! Продовжити читання→