Сьогодні ювілей святкує жінка із безцінним даром

Сьогодні, 3 лютого,  славний ювілей  святкує головний бухгалтер державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» Березнюк  Валентина Олексіївна.

Продовжити читання→

Знову покинутий позашляховик і самовільна рубка дубів. Справу розслідує поліція ФОТО

Подібні історії вже добре знайомі і працівникам лісової охорони та поліції, і читачам волинських видань. Ми неодноразово повідомляли про випадки покинутих у лісі автівок «на бляхах», які найчастіше використовуються для перевезення краденої деревини. Така ж ситуація була сьогодні уночі у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ».

Продовжити читання→

У рамках прес-туру: Ще раз про спостережні вежі, пастки… (ВІДЕО)

Днями відбувся прес-тур, під час якого журналісти мали можливість вкотре пересвідчитись у тому, що мисливське господарство в області ведеться на належному рівні, а також – отримати вичерпні відповіді на актуальні запитання… 

Натиснути: https://youtu.be/33UR6difV8c Продовжити читання→

Затриманий бус із дубами невідомого походження, самовільна рубка та інцидент із вилученою вантажівкою – одна доба роботи цуманської рейдової групи

Учора оперативною групою ДП «Цуманське ЛГ» було виявлено самовільну рубку біля с. Берестяне Ківерцівського р-ну. Простеживши за рухом підводи, вдалося втановити, що деревину розвантажили на одній із приватних пилорам. Жодних документів на сосновий пиловник власник пилорами так і не зміг пред’явити. Працівники лісової охорони повідомили про факт слідчо-оперативну групу. Нині правоохоронці встановлюють деталі та обставини події.

Продовжити читання→