Бажання захистити природу чи дискредитувати волинських лісівників: що було справжньою причиною організації прес-конференції? ВІДЕО

Якою б не була мета громадських активістів – навести лад у лісогосподарській діяльності КНПП «Цуманська пуща» чи просто дискредитувати роботу волинських лісівників – працівники Волинського ОУЛМГ та керівники державних лісогосподарських підприємств учора, 21 лютого, прийшли на прес-конференцію, щоб відстояти свої позиції.

Продовжити читання→

У ДП «Маневицьке ЛГ» відновили гарячі обіди для працівників і надають послуги соціального кейтерингу

У державних лісогосподарських підприємствах нашої області добре розуміють: якісна та результативна робота  людей значною мірою залежить не лише від заробітної плати, а й достойних умов праці та соціальної захищеності.  Так, зокрема у ДП «Маневицьке ЛГ» нещодавно відновили гаряче харчування для працівників і навіть надають послуги з кейтерингу – доставляють комплексні обіди безпосередньо у ліс.

Продовжити читання→

Держлісагентство співпрацюватиме з Лісовою Службою США щодо лісових пожеж

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар зустрівся з делегацією Лісової Служби США, до якої входили представники центру з гасіння пожеж та відділів комунікації з громадськістю.
 

Продовжити читання→

Не урочисте перерізання стрічки, а болото по коліна: як на Волині будуються лісові дороги ВІДЕО

Заготовлену деревину потрібно максимально швидко вивезти з лісу і переробити. З метою координації та пришвидшення виконання такого завдання Держлісагентством України було прийнято програму про розвиток лісотранспортної мережі. Цей напрямок є одним із пріоритетних для Волинського ОУЛМГ. Продовжити читання→

Найкращі помічники лісничого – його родина

Допоки мої колеги журналісти знайомилися з виробничими потужностями сушарки Дубечнівського лісництва ДП “Старовижівське ЛГ”, оглядав його прилеглу територію, милувався сосновим лісом, молодими насадженнями. Снігове покривало вигідно виділяло зелені крона на фоні коричневих стовбурів лісового масиву сосни звичайної. Насадження проріджені, не засмічені кущовим дріб’язком. У всьому видно старанність, добросовісність у виконанні службових обов’язків майстрів лісу, плановість виконання намічених прочисток. Оманливе зимове сонце тішило теплом проміння не лише мене, а й птаство, особливо горобців, які виспівували радісне «цвірінь», знаходячи у стовбурах свою чергову поживу.

Від мрійливого стану розбудив дзвінкий голос молодого чоловіка у формі лісівника.

Продовжити читання→