У вольєрі Воротнівського лісництва з’явились нові мешканці – вагітна самка дикого вепра (ВІДЕО+ФОТО)

Вагітну самку дикого вепра днями працівники державного підприємства “Мисливське господарство “Звірівське” із сусідніх лісових масивів переселили у місцевий вольєр Воротнівського лісництва. Вольєр площею 9,2 га збудований два місяці тому, в ньому мешкають лані – 2 самці та 13 самок. 

Лісівники переконані, що майбутній мамі з її потомством у вольєрі буде безпечніше. Адже у цей особливий період вагітна тварина потребує охорони від хижих звірів, безпритульних собак… Продовжити читання→

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні, 23 лютого, день народження відзначає головний бухгалтер державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” Сергій Пащук. 

Шановний Сергію Івановичу! Щиро вітаємо вас із приємною подією. І найперше – щиро дякуємо за те, що щодень ви невтомно трудитеся над тим, аби покращити фінансовий добробут і спроможність нашого колективу. Адже завдяки саме з вашими професійними вміннями та навичками пов’язані усі пріоритетні справи підприємства. Продовжити читання→

До уваги мисливців Волинської області: правила і терміни обміну контрольних карток

Зважаючи на численну кількість запитань та звернень від громадян, повідомляємо: обмін контрольних карток обліку добутої дичини і порушень Правил полювання (далі – контрольна картка) на сезон полювання 2018/2019 років розпочинається з 1 квітня 2018 року.

Термін дії контрольної картки­­ ­– з 1 травня 2018 року по 30 квітня 2019-го включно.

Продовжити читання→