Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Олександр Кватирко: «Сподіваємось, відповідальність за розвиток лісової галузі буде переважати над політичними смаками та симпатіями»

 Лісова галузь Волині – під пильним оком активістів, екологів, депутатів різних рівнів, а також – під прицілом журналістської уваги. У сторону лісівників звучить чимало критики. Натомість лісова галузь – одна з небагатьох, яка показує приклад життєстійкості, а лісівники запевняють, що справляються як із виробничими, так і з соціальними завданнями. Тож про позицію лісівників щодо останніх «перипетій», реалії галузі та найбільші проблеми – в інтерв’ю «Волинської правди» з головним лісівником області Олександром Кватирком.

Продовжити читання→

Володимир Бондар розповів про відтворення лісів, відкриття даних лісової галузі та заповідність

Сьогодні відбулося представлення публічного звіту за 2017 рік заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря.
На початку він коротко охарактеризував стан лісового господарства України. «Звіт Держлісагентства враховує показники, які досягли більше 300 державних лісогосподарських підприємств.  Наше відомство опікується лише 73% лісів держави. І про стан цих лісів ми можемо звітувати», – наголосив Володимир Бондар.

Продовжити читання→

Волинь скували морози. У лісгоспах області є достатня кількість дров паливних. Як їх придбати

У зв’язку з наявністю непоодиноких заяв представників органів місцевого самоврядування області та депутатів щодо неналежної роботи відомчих лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ в питаннях забезпечення області дровами паливними, повторно інформуємо: лісівники області готові і мають можливості задовільнити потреби населення, бюджетних установ та організацій у дровах паливних.

Продовжити читання→

На Маневиччині лісова охорона разом із поліцією затримали мікроавтобус із непромаркованою деревиною. Уночі виявили крадіжку лісу

Вчора під час спільного рейду мобільної групи ДП «Маневицьке ЛГ» та відділу поліції ГУНП у Волинській області було зупинено мікроавтобус «Мерседес-бенц». При огляді у салоні виявили необліковану деревину. Жодних супровідних документів на деревину у водія також не було. Мікроавтобус із техсировиною відправлено на штрафмайданчик Маневицького відділу поліції. Наразі триває перевірка щодо походження деревини.

Продовжити читання→