Самовільні рубки деревини тягнуть за собою реальні загрози!

Самовільні рубки деревини загрожують не лише адміністративною чи кримінальною відповідальністю, а й становлять небезпеку для життя людей. З метою попередження крадіжок лісу та уникнення реальної небезпеки, звертаємо увагу населення.

*За самовільну порубку деревини передбачена відповідальність адміністративна.  

Згідно зі ст. 65 КУпАП.  Сума збитків обраховується відповідно до такс, згідно з індексацією на 2018 рік. Наприклад, за самовільно зрізане дерево з діаметром пенька до 20 см сума збитків становить 1405,17 грн, від 20 до 30 см – 3891,23 грн, а до 60 см – уже 15363,19 грн. На винних у вчиненні самовільної рубки дерев, відповідно до ст. 65 КУпАП, накладається також штраф у сумі від 85 грн до 170 грн.

Продовжити читання→

Увага: розпочався традиційний конкурс дитячих малюнків і творів на тему «Людина і ліс»!

21 березня у Міжнародний день лісів стартувала Всеукраїнська акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках». У її рамках проходять два дуже популярних серед дітей конкурси на тему «Людина і ліс» – малюнків (для учнів 1-4 класів) і творів (для учнів 4-8 класів).

Продовжити читання→

Як у Воротневі Міжнародний день птахів відзначали

Напередодні Міжнародного дня птахів до Лісівничого молодіжного центру (Воротнівське лісництво ДП «Ківецівське ЛГ») завітали учні та педагоги  Прилуцької ЗОШ Ківерцівського р-ну з важливою місією – допомога пернатим друзям. Пам’ятаючи про те, що в цю пору року птахам не вистачає корму та місця для гніздівлі, юні природолюби разом із лісівниками вирішили змайструвати та розвісити будиночки для пернатих – шпаківні.

Продовжити читання→

Волинська обласна організація Товариства лісівників України розпочала роботу з переформатування

 

У Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька відбулася ініційована обласною організацією Товариства лісівників України установча товаристівська конференція. У ній взяли участь викладачі та представники студентства.

Продовжити читання→

У Ківерцівському районі знову затримали дубокрадів

Вранці під час обходу майстер лісу Мощаницького лісництва ДП «Цуманське ЛГ» виявив самовільну порубку дубів. Працівники лісової охорони стали проводити розслідування. В результаті виявили деревину цінної породи на території одного із занедбаних приватних обійсть с. Ставок Ківерцівського р-ну.

Продовжити читання→

У лісах Городоцького лісгоспу виявили «чорних археологів»

Факт зафіксовано під час спільного рейду групи оперативного реагування ДП «Городоцьке ЛГ», працівників поліції та Держекоінспекції.

Близько 17.00 у Городоцькому лісництві ДП «Городоцьке ЛГ» було виявлено автомобіль,  припаркований біля лісових масивів. За метрів 100 від машини перебували троє людей. Один чоловік був із металошукачем, інший мав із собою лопату, ще один тримав кірку.

Продовжити читання→

Волинські ліси від незаконного видобутку бурштину охороняють лісівники, правоохоронці та підрозділи Нацгвардії

З настанням весни та сходженням снігового покриву – періодом, коли розмерзся верхній шар ґрунту, достатня кількість води для роботи мотопомп, що теоретично збільшує можливість незаконного видобутку бурштину, – у лісах Волині посилюються заходи безпеки.

Продовжити читання→

Працівники Любомльського держлісгоспу годують лелек ФОТО

Минулого тижня на Любомльщині було зафіксовано повернення з теплих країв на рідну землю лелек. Однак ранні весняні погодні умови для них виявилися дуже жорстокими…

Кілька десятків птахів стояло на сніговому покриві – розгублені, зіщулившись від холоду та голоду. Цю зграю помітив на території свого обходу майстер лісу Замлинського лісництва Володимир Савош.

Продовжити читання→

Про що йшлося під час візиту заступника голови Держлісагентства на Волинь ВІДЕО

Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України ознайомився з роботою трьох лісогосподарських підприємств Маневиччини. Про що йшлося, які завдання поставив керівник галузі та які переваги і недоліки в роботі відзначено – у сюжеті телеканалу Сфера – ТВ. Луцьк.

Продовжити читання→