Учора вночі на Ківерцівщині виявлено ще одну самовільну рубку дубів

Учора пізно ввечері у Ківерцівському р-ні було виявлено ще одну спробу крадіжки дубів (ми сьогодні вже повідомляли про те, що подібний факт мав місце вночі у Тростянецькому лісництві). Крадіжку цінної деревини виявили працівники лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Цуманське ЛГ».

Продовжити читання→

Робочий будень автоколони ДП “Городоцьке ЛГ”. Охорона праці. ВІДЕО

Водії лісовозних машин, вальники, лісоруби… Щодень ці люди здійснюють роботи підвищеної небезпеки. Тому дотримання основних вимог і є запорукою їхнього благополуччя. Власне, з подібних міркувань і завдань розпочинаються робочі будні лісопідприємств. Днями ми побували на автоколоні підприємства “Городоцьке лісове господарство”… Детальніше – в нашому сюжеті  https://youtu.be/vMjBT63jmHg Продовжити читання→

У Ківерцівському районі – знову крадіжка дубів. Збитки – 63 тис. грн

Виявили факт і затримали лісопорушника працівники лісової охорони ДП «Ківерцівське ЛГ» спільно з групою оперативного реагування учора, 4 березня, близько півночі.

Самовільну рубку здійснено у Тростянецькому лісництві. Зловмисники зрізали 4 дуби. Збитки, завдані державі, становлять 63 тис. грн. При спробі вивезення було затримано одну особу. З його слів, самовільну порубку вчинила група з 4 людей, особи яких встановлює поліція. Затриманий – житель с. Ситниця Маневицького р-ну.

Продовжити читання→