Вітання Олександра Кватирка жінкам Волині

Любі наші і ніжні, найрідніші і найбажаніші! Вітаємо вас!

Не важливо, вважаєте ви 8 Березня своїм святом чи ні, надворі похмуро і морозно чи тепло і сонячно, ми, чоловіки, все ж вітаємо вас зі святом весни! Так уже склалося, що наші жінки асоціюються з весною, а весна – лише як відображення витонченої жіночої вроди.

Тож зичимо вам щастя і тепла у серці, радості і затишку у домівках, спокою на душі, посмішок на обличчі, добра на щодень!

Продовжити читання→

Привітання заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря зі святом Весни

Дорогі наші жінки!

Дозвольте від усього серця привітати вас зі святом Весни, краси та гармонії – Міжнародним жіночим днем! 

Свого часу французький поет Шарль Бодлер сказав, що жінка – це запрошення до щастя. Складно з ним не погодитися, адже ви щодня робите наше життя прекраснішим, ділитеся своїм теплом, даруєте затишні вечори в колі родини, підтримуєте добрим словом, надихаючи нас, чоловіків, на подвиги та нові професійні здобутки.

Продовжити читання→

Хто з жінок лісової галузі Волині отримав нагороди до свята

Стереотип про те, що робота у лісі – не жіночих рук справа – на Волині зламали самі ж… жінки. Серед багатотисячного майже чоловічого колективу волинських лісівників на рівних давно працюють представниці прекрасної статі. Причому – як на керівних посадах, так і безпосередньо в лісі.

З нагоди свята 8 Березня кращі з кращих отримали нагороди.

Продовжити читання→

Володимир-волинські лісівники виявили крадіжку дубів

Працівниками державної лісової охорони держпідприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» спільно з працівниками Локачинського ВП Горохівського ВП ГУНП у Волинській області було затримано автомобіль марки «MAN» із деревиною породи дуб звичайний невідомого походження. Продовжити читання→