Роботу адміністрації та профспілки Городоцького лісгоспу визнали відмінною

Сьогодні, 14 березня, у державному підприємстві «Городоцьке лісове господарство» відбулась конференція щодо підсумків роботи адміністрації та профкому із виконання колективного договору у 2017 році.

У конференції брали участь голова федерації профспілок області Іванна Дубинка-Філозоф та голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк.

Продовжити читання→

ДП «Старовижівське ЛГ»: колектив та його завдання, проблеми та способи їх вирішення

ДП «Старовижівське лісове господарство» гордиться всіма своїми працівниками, але на особливому рахунку в директора державного підприємства Анатолія Ярмолюка – майстер лісу Олександр Бірюк.

Продовжити читання→

Шацький лісовий коледж запрошує на зустріч випускників

Цієї суботи, 17 березня 2018 року, в приміщенні актової зали Шацького лісового коледжу ім. Валентина Сулька відбудеться традиційна зустріч випускників 1968,1978, 1988, 1998 та 2008 років!

Реєстрація розпочинається з 10 години. На випускників чекає багато сюрпризів – зустрічі з юністю, викладачами та однокурсниками.

Продовжити читання→

21 березня в Україні стартує акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках»

З 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.

Продовжити читання→