Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

У Локачинському районі садили ліс дружним гуртом. Згадаймо, як це було  ФОТО

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» працівники ДП «СЛАП «Локачіагроліс» на чолі з директором Андрієм Хамежуком  разом із запрошеними працівниками Локачинської  районної державної адміністрації, учасниками  АТО, працівниками  Локачинського РС  УДСНС України у Волинській області та працівниками  редакції Локачинської районної газети «Селянське життя», які з радістю долучились до  корисної справи, висадили лісові культури на площі 2,2 га.

Продовжити читання→

«Захищене і здорове покоління»: цьогорічний девіз Всесвітнього дня охорони праці для лісівників особливо близький та зрозумілий

28 квітня світ відзначає День охорони праці. В рамках запланованих заходів у державних лісогосподарських підприємствах Волинського ОУЛМГ до важливості питань охорони праці вкотре привернули увагу.

Продовжити читання→

У рамках відзначення Дня охорони праці: трудові збори колективу ДП “Колківське ЛГ”

У рамках Всесвітнього дня охорони праці в державному підприємстві «Колківське лісове господарство» пройшли збори трудового колективу. Перед присутніми виступили директор підприємства О. А. Чернишен, інженер з охорони праці Н. О. Рейкіна, голова профкому І.В. Матвійчук. Продовжити читання→

Ліси Ківерцівщини продовжують відновлювати  ФОТО

Вже не один рік поспіль  ДП «Ківерцівське лісове господарство» проводить акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». До весняної посадки в районі лісовим підприємством заплановано  215  га лісових культур. 

Продовжити читання→

Попередження з метою уникнення: пожежний період для лісівників – у прямому значенні гаряча пора

З метою забезпечення якісного та своєчасного виконання підрозділами державної лісової охорони завдань, спрямованих на профілактику та своєчасне усунення лісових пожеж, Волинським ОУЛМГ проводиться комплекс заходів.

Продовжити читання→

У Камінь-Каширському р-ні затримали вантажівку з деревиною без документів ФОТО

Вчора, 26 квітня, державною лісовою охороною у Камінь-Каширському районі затримано автомобіль ЗІЛ-131, що перевозив лісопродукцію без відповідних документів та маркування.

Походження деревини водій пояснити не міг.

Продовжити читання→

Лісівники та рятувальники відпрацьовують спільні дії у випадку вогняної загрози

Попередження з метою недопущення. Саме такими залишаються пріоритети роботи державної лісової охорони у пожежо-небезпечний період, що вже триває.

Ще одним надважливим завданням є стовідсоткова готовність людей та техніки якомога оперативніше і злагодженіше спрацювати у випадку загоряння.

Продовжити читання→

Хто долучився до посадки лісу у Рожищенському районі  

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», до проведення якої активно долучилися і в ДП СЛАП «Рожищеагроліс», було заліснено 8 га площ. Загалом лісовідновлення у Рожищенському районі провели на 50 га минулорічних зрубів.

Продовжити читання→

Як діти, лісівники та місцева влада робили чистими ратнівські Броди ФОТО

Минулої п’ятниці, 20 квітня, вихованці та педагоги НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» с. Броди Ратнівського р-ну разом із депутатами сільської та районної рад і працівниками ДП СЛАП «Ратнеагроліс» організували весняну екологічну толоку в рамках акції «Зробимо Волинь чистою» та прибрали прибережну смугу озера Чисте, яке розташоване неподалік від центру села.

Продовжити читання→