Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Вітання Олександра Кватирка з Великоднем

Вітаю зі світлим святом Воскресіння Христового!

У Пасхальні дні ми задумуємося над вічними цінностями життя. Переосмислюємо вчинки. І розуміємо, які важливі любов та людяність.

Ми просимо у ці дні у Бога здоров’я та щастя для найрідніших. Проявляємо милосердя до ближніх.

Продовжити читання→

У Воротнівському лісництві оселилися олені благородні (ВІДЕО+ФОТО)

У вольєрі Воротнівського лісництва державного підприємства “Мисливське господарство “Звірівське” – знову поповнення. Цими днями працівники колективу поселили туди 12 самиць оленя благородного, які в свій час мають привести гарне потомство.

Також на поповнення лісівники очікують і в родинах ланей, які також мешкають у вольєрі. Продовжити читання→

Підприємства готуються до Пасхальних свят…

Готуючись до Пасхальних свят, колективи лісогосподарських та лісомисливських підприємств Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства подбали про чистоту та порядок на ввірених територіях: біля адміністративних садиб, на рекреаційних пунктах, оновивши їх та реконструювавши за потреби, зробили багато інших добрих та корисних справ. Продовжити читання→

Не застосовуйте дику практику спалювання сухої трави!

Весняні прибирання сільгоспугідь у нас, на жаль, досі нерідко завершуються спалюванням сухої трави. «Дика практика», до якої, між іншим, не вдаються ніде в цивілізованому світі, криє в собі велику небезпеку. Це не лише загибель усього живого, а й провокація пожеж. В тому числі – лісових.

Продовжити читання→

На Волині стартував сезон заготівлі березового соку. Де і за скільки його можуть придбати споживачі

Цьогоріч підсочку беріз розпочали одразу після останнього березневого снігу. Такої пізньої заготівлі соку на Волині ще не було.

Найпершими збір соку розпочали лісівники ДП «Маневицьке ЛГ», ДП «Колківське ЛГ», ДП  СЛАП «Любешівагроліс», ДП «Цуманське ЛГ», ДП «Ковельське ЛГ» та інших лісогосподарських підприємств.

Продовжити читання→

Лісівники ДП «Шацьке УДЛГ» облаштували дві автобусні зупинки

З ініціативи начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка лісівниками державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство» було побудовано та встановлено дві автобусні зупинки. Одна розташована у зоні діяльності Піщанського лісництва – біля села Затишшя на трасі міжнародного значення «Ковель-Брест» (місцевий відтинок «Шацьк-Піща»), друга в  Ростанському лісництві біля села Ростань – також на трасі, що веде з України до білоруського містечка Томашівка (місцевий маршрут «Піща-Пулемець») .

Продовжити читання→