Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Ще три автозупинки – подарунок громаді від лісівників

Одну автобусну зупинку лісівники ДП «Любомльський лісгосп» встановили у селищі Головне, що на Любомльщині.

«Споруди на цій зупинці ніколи не було, – коментує лісничий Головненського лісництва Сергій Бліндарук, – стояла лише лавка. Людей збиралось тут завжди багато. У негоду – дощ чи сніг – чекати на автобус було дуже незручно. Тепер затишний дерев’яний будиночок захищатиме від будь-яких погодній умов, і у спеку можна сховатись від сонця».

Продовжити читання→

На Горохівщині лісівники випустили на волю 60 фазанів

Збагачувати місцеву фауну фазанами колектив ДП «Горохівське ЛМГ» розпочав позаторік, коли було придбано 80 чотиримісячних фазанів. Торік головний мисливствознавець Григорій Биховець привіз із Іллінецького державного фазанарію, що знаходиться у Вінницькій області, 150 голів молодняка. Дали йому «прописку» в мисливських угіддях Горохівського лісництва. Кажуть, що молодняк акліматизувався та прижився.

Продовжити читання→

Виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісового фонду – на контролі керівництва Волинського ОУЛМГ

Як і було заплановано лютневою землевпорядною нарадою, 10 квітня у конференц-залі Волинського ОУЛМГ відбулася чергове робоче засідання з питань виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісового фонду. Його провели начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс та перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Анатолій Поляков. У роботі наради взяв участь представник Волинської обласної держадміністрації Сергій Романюк.

Продовжити читання→

У державних лісогосподарських підприємствах Волинського ОУЛМГ проводиться активна підготовка до пожежонебезпечного періоду

Сьогодні фахівці сектору охорони і захисту лісу ВОУЛМГ спільно з працівниками управління ДСНС у Волинській області перевіряють готовність пожежної техніки.

Крім того, у державних лісогосподарських підприємствах відбуваються навчальні тренування.

Продовжити читання→

У Парламенті зареєстровано законопроекти, які закладають основи для реформування лісової галузі, – Володимир Бондар

Днями за авторства народних депутатів України – членів Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин у Парламенті зареєстровано низку законопроектів, спрямованих на забезпечення фінансування лісового господарства, ефективного його ведення та посилення охорони лісів. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: «Лісівники постійно працюють і надалі готові долучатися до вирішення проблеми бездоріжжя»

Проблема стану доріг загального користування місцевого значення останнім часом постала особливо гостро. При цьому – через позицію окремих громадських активістів та повідомлень у ЗМІ – складається враження, що причиною незадовільного стану сільських доріг є винятково лісовозна техніка.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, та з метою пошуку шляхів вирішення проблеми учора, 10 квітня, з ініціативи начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка в управлінні лісового та мисливського господарства відбулася розширена нарада.

Продовжити читання→