До акції з посадки лісу на Ратнівщині долучилися близько 100 учасників

Протягом дня вдалося висадити 20 тис. сіянців деревних та чагарникових порід. Відбувалася акція у двох лісництвах державного підприємства «Ратнівське ЛМГ» –  Гірницькому та Кортеліському.  

Продовжити читання→

Відбулася спільна нарада волинських і чернівецьких лісівників

Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар провів спільну нараду з керівниками відділів та директорами Волинського і Чернівецького обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Нарада відбулася за участі начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка.

Продовжити читання→

Лісівники та працівники «Цуманської пущі» садили ліс. Як це було  ФОТО

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» працівники  ДП «Цуманське лісове господарство» разом із колективом Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» учора,  13 квітня, висадили більше 25 тис. сіянців сосни та берези! Посадка лісових культур відбулася у Холоневичівському лісництві ДП «Цуманське ЛГ». У результаті заліснено минулорічні зруби експлуатаційного лісу на площі 2,3 га.

Продовжити читання→

У Рожищенських Городинях лісівники встановили зупинку в еко-стилі

Таку потребу висловили місцеві жителі. Бо та споруда, що була раніше на цьому місці, вже своє відслужила. А на цій зупинці очікують транспорт, що прямує до Луцька до Рожищ, жителі двох сіл Городинівської сільської ради: самих Городинь та Романова. Очікувати доводиться нерідко в дощ, вітер і сніг і спеку.

Продовжити читання→

На Ківерцівщині вчора ліквідували вогонь, що підступав до лісу

Суха трава на сільгоспугіддях учора, 13 квітня, горіла між селами Веснянка та Муравище Ківерцівського р-ну. На місці працювали рятувальники та лісова охорона ДП «Ківерцівське ЛГ». До гасіння вогню було залучено  пожежний автомобіль та пожежну бригаду згаданого лісогосподарського підприємства. Спільними зусиллям вдалося зупинити вогонь, який уже підступав до лісу.

Продовжити читання→

Разом відновимо ліси Волині – не просто гарні слова. Це вже довели у Рожищенському районі

Над відновленням лісу активно працюють у ДП СЛАП «Рожищеагроліс». Загалом цієї весни підприємством заплановано посадити лісові культури на площі 52 га.

Так учора, 13 квітня, в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»  відбулася посадка лісових культур у Стирному та Стохідському  лісництві. 

Продовжити читання→