У воротнівському лісі змагалися юні радіопеленгатори з 11 областей України!  ФОТО

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та паралельно – відкрита першість міста Луцька серед дорослих на три дні зібрали у лісах с. Гаразджа та Воротнів Луцького р-ну школярів та їхніх тренерів з 11 областей України.  За сприяння Волинського ОУЛМГ відбувся відбірковий етап з метою формування загальної команди України для участі у Чемпіонаті світу, що в липні триватиме у Чехії.

Продовжити читання→

Естафету «посади свій ліс» підхопили у Любомльському районі

У перші дні лісокультурної кампанії до праці лісівників Любомльського держлісгоспу вже традиційно активно і масово приєднуються місцеві школярі. У різних куточках району учні садять свій ліс. Такі корисні заходи проводяться щороку у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Втім, кожного разу ця справа безцінна, кожен учасник робить свій вклад у розвій та примноження зеленого багатства краю.

Продовжити читання→

Лісокультурна кампанія-2018 у ДП «Поліське ЛГ» оголошується відкритою!

«Ліс та населенні пункти» – під таким гаслом цього року відбуваються акції із посадки лісу.

13-14 квітня ДП «Поліське ЛГ» (Маневицький р-н) запросили до участі загальноосвітню школу села Красна Воля Маневицького р-ну. Так, учні проводили посадку  у Куликовицькому лісництві, де осилили ділянку площею понад 2 гектари. Школярі були задоволені. Дякували і казали, що обов’язково хочуть повторити.

Продовжити читання→