Протягом року пожежна техніка лісівників 70 разів залучалася до гасіння вогню на сільгоспугіддях

Надворі спека. У той час, коли волиняни та гості нашого краю все частіше планують відпочинок на природі, лісівники та рятувальники працюють у посиленому режимі. Завдяки чому ситуацію вдається тримати на контролі.

Продовжити читання→

Весняні лісогосподарські роботи на Камінь-Каширщині тривають активно…

Весняні лісокультурні роботи на Камінь-Каширщині пройшли досить активно. Допомогу в лісопосадках, організованих працівниками державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”, надавали представники громадськості, влада, учнівська молодь… Гуртом створили молоді лісові культури на площі 142,8 га (сприяння природному поновленню проведено на площі 265 га). Продовжити читання→

У Цумані знову крадіжка дубів. І знову – робота досвідчених «дубових молодиків»

Самовільну рубку дуба виявили вчора пізно ввечері працівники групи оперативного реагування у Мощаницькому лісництві ДП «Цуманське ЛГ».

«Дубові молодики» працювали за вже налагодженою схемою: зрізали дерево – це дуб із діаметром пенька близько 60 см, навантажили у позашляховик з іноземною реєстрацією. Але на виїзді з ділянки, де й сталася крадіжка, натрапили на лісову охорону. Перша думка і відповідно спроба втекти з машиною та добутою деревиною не мала успіху. Тож хлопці накивали п’ятами, лишивши машину з деревиною лісовій охороні.

Продовжити читання→