Звернення Олександра Кватирка з нагоди Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні колеги, друзі, земляки! Дорогі наші  ветерани  і захисники!

73 роки минуло із часу перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Світ по сьогодні згадує і вшановує  силу, мужність і  єдність українських воїнів та учасників визвольного руху.

Декілька останніх років світ знову в очікуванні того, чи вистоїть українська армія, чи зможуть українські воїни-захисники зберегти тепер уже кордони своєї країни.

Продовжити читання→

«Хвилина вогню нищить десятки років праці»: відеозвернення юних лісівників та головного рятувальника області до волинян

«Теплі дні згуртували відпочивальників. Високий клас пожежної небезпеки згуртував лісівників та співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Разом із нашими надійними і мудрими партнерами, юними боголюбськими лісівниками та Володимир Грушовінчук, просимо усіх вести себе відповідально і бути обережними із вогнем у лісі. Просимо поширювати звернення. Просимо своєчасно повідомляти про пожежі», – йдеться у пості начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка на сторінці у соціальній мережі Фейсбук. 

Відпочивайте відповідально!
#БезпечнийВідпочинокУЛісі

Продовжити читання→

На Ратнівщині з альтанки вночі зняли покрівлю. Мабуть, на Волині досі живуть люди без даху…

У ніч із 4 на 5 травня на рекреаційному пункті «Лісова галявина»,  що у Кортеліському лісництві ДП «Ратнівське ЛМГ» на автодорозі  Ратне-Доманове-Брест, невідомі особи зняли покрівлю  з альтанки. Очевидно, комусь дуже бракує власного даху…

Такого вандалізму рекреаційна зона за 50 років існування ще не бачила…

Продовжити читання→

На Маневиччині лісівники вирощують лохину

У ДП «Маневицьке лісове господарство» після завершення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» активно приступили до посадки плантації лохини високорослої. Таку пропозицію висловив начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Продовжити читання→

Сьогодні – День пам’яті та примирення. Волинь пам’ятає…

Помолитися за вічний спокій тих, хто віддав своє життя у боротьбі на незалежність рідної землі, і попросити в Бога захисту для тих, кому сьогодні доводиться захищати кордони держави зі зброєю, прийшли до пам’ятника Невідомому солдату на меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку сотні волинян.

Продовжити читання→