Не лише рубають: в Україні з’явилася турецька лабораторія для боротьби з короїдом

На сьогодні найбільш небезпечними шкідниками соснових лісів в України є короїд вершинний та шестизубий. Першопричина – негативні процеси, які спостерігаються в лісових насадженнях, що пов’язані насамперед зі зміною клімату.

Продовжити читання→

На Ковельщині відбулися зустрічі з родинами загиблих бійців АТО

У рамках заходів, приурочених Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дню матері директор ДП «Ковельське лісове господарство» Володимир Данилюк спільно з головами райдержадміністрації Віктором Козаком та районної ради Андрієм Броїло відвідали сім’ї загиблих учасників АТО.

Продовжити читання→

Всеукраїнський семінар-нарада з питань охорони праці. Як це було

3-5 травня на базі Волинського ОУЛМГ проходив Всеукраїнський семінар-нарада з охорони праці. У ньому взяли участь представники Держлісагентства, Волинської, Львівської, Кіровоградської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Чернігівської, Вінницької областей України. Серед присутніх були також фахівці українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» та управління Держпраці у Волинській області.

Продовжити читання→