Як Лісівничий молодіжний центр популяризує  професію лісівника

Популяризація професії лісівника серед учнівської та студентської   молоді – один з основних напрямків діяльності Лісівничого молодіжного центру, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». Саме цей вектор своєї роботи висвітлила Валентина Юхимчук, керівник Центру, учасникам семінару «Самореалізація особистості школяра через організацію профільної та допрофільної підготовки».

Продовжити читання→

Щоб ваш відпочинок на природі не зіпсували кліщі та плазуни. Що буває і як із цим боротися – у радіопередачі «Голос громади»

Гості студії – начальник відділу лісового господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Борис Бабеляс і заступник директора Волинського лабораторного центру МОЗ України Лариса Дутковська.

Продовжити читання→

Волинські лісівники нагородили школярів – переможців профільних конкурсів. Шукайте себе у нашому святково-вітальному репортажі)))

Подяки, грамоти, дипломи та інші відзнаки, що супроводжуються цінними призами або грошовими преміями – лісівничі конкурси серед школярів і не тільки давно стали особливо престижними.

Своїх переможців-школярів лісівники Волині традиційно привітали на святі Останнього дзвінка, який цього року відгомонів учора, 25 травня.

Як це було – у нашому репортажі.

Продовжити читання→