На Волині – найвищий клас пожежної небезпеки. Просимо громадян бути у лісі максимально відповідальними

Надворі довгий час утримується спекотна суха погода. А відповідно – ліс став особливо вразливим до вогняної стихії. На Волині зафіксовано найвищий – 5-й клас пожежної небезпеки.

Продовжити читання→

Розширюємо горизонти: на базі Лісівничого молодіжного центру студенти зіграли у патріотичну гру «Джура»

Учора, 30 травня, на базі Лісівничого молодіжного центру, що діє у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ», за участю студентів Луцького педагогічного коледжу  відбулася дитячо-юнацька патріотична гра «Джура». Захід організований та проведений обласним центром туризму за підтримки студентського профкомітету педколеджу та лісівників Волині.

Продовжити читання→

Як медову справу розвивають лісові пасічники Маневиччини

Державні лісогосподарські підприємства Волині славляться не лише тим, що тут вміють вирощувати ліс, а й великим досвідом використання безцінного дару природи – недеревних ресурсів лісу.

Продовжити читання→

Володимир Бондар та Дамян Оражем обговорили питання подальшого співробітництва у рамках Меморандуму про співпрацю у галузі лісового господарства

Сьогодні, під час візиту до Республіки Словенія, делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимиром Бондарем продовжила вивчати досвід словенських лісівників щодо ведення лісового господарства.

Продовжити читання→