У Любомльському лісгоспі вчились діяти у надзвичайних ситуаціях

Навіть найорганізованіша і зібрана людина може розгубитись, опинившись у вирі надзвичайної ситуації – виникнення пожежі, стихійного лиха, техногенної небезпеки. Як поводитись, правильно і швидко реагувати, кого і як повідомляти – такі дії відпрацьовували під час показового спеціального навчання, що відбулось на території ДП «Любомльський лісгосп» на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ДП «Любомльський лісгосп» при виникненні можливих надзвичайних ситуацій».

Продовжити читання→

На околиці села Троянівка городоцькі лісівники відновили унікальне джерело

Це невелике джерельце б,є у лісових угіддях Троянівського лісництва ДП «Городоцький лісгосп», що на Маневиччині. Існує  воно із часу заснування села і має цікаву історію.

Продовжити читання→

Вітання Олександра Кватирка з нагоди Дня журналіста

Шановні журналісти! День вашого професійного свята – чи не єдиний у році, коли пишете і говорите не ви, а звертаються зі словом до вас.

Прийміть найкращі слова вітань від багатотисячного колективу волинських лісівників! 

Дякуємо за те, що скеровуєте нас на важливі питання у роботі, даєте творчий поштовх та допомагаєте робити Волинь кращою.

Продовжити читання→

Цуманським лісівникам знову вдалося затримати дубокрадів

Вчора ввечері, 5 червня, при спробі зрізати дуб у кв. 36 Цуманського лісництва ДП «Цуманське ЛГ» (Ківерцівський р-н) були затримані двоє осіб.

Працівники групи оперативного реагування прямували на звук бензопили.  Лісопорушники, помітивши лісову охорону, спробували втікати. Проте чоловіків затримали.

Продовжити читання→