Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів

Днями на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народними депутатами підтримано низку законопроектів щодо фінансового забезпечення лісової галузі, ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів.

Продовжити читання→

Представникам влади та громади Турійського району розповіли про «зелену пожежу» у лісі

Проблема всихання соснового лісу через популяцію верхівкового короїда на Волині досі залишається актуальною. Шкідник успішно пережив зиму, він і надалі несе відчутну загрозу не лише деревам старшого віку, а й молоднякам. 

Продовжити читання→

З чого розпочинається екологічне виховання, або Усі стежки ведуть до лісу ВІДЕО

Виростити і доглянути ліс – лише половина справи. Його потрібно зберегти. І успіх цього завдання залежить уже не тільки від лісівників, а й від кожного з нас. Бо лише той, хто по-справжньому любить природу, не нашкодить їй.

Лісівники чудово розуміють, що у справі збереження лісу важливою ланкою є екологічне виховання населення. Тому постійно вдосконалюють цю роботу.

Продовжити читання→

Майже Мундіаль: на старті – ¼ фіналу лісівничого футбольного чемпіонату

Ми вже повідомляли, що цього літа на Волині відбувається Лісовий чемпіонат з футболу серед працівників державних лісогосподарських підприємств. Його з ініціативи начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка проводять обласні організації профспілки працівників лісового господарства і Товариства лісівників України.

Продовжити читання→