Якими будуть ліси майбутнього

Серед стратегічних завдань лісівників Волині поряд із суто лісовими питаннями – лісовідновленням, лісорозведенням, лісозаготівлями, вирішенням соціального статусу наших працівників, зокрема, й забезпечення їх житлом, достойними зарплатами, створенням безпечних умов праці, організації їхнього відпочинку, передбачена тісна довгострокова співпраця з викладачами, учнівськими лісництвами, лісовими коледжами по відбору і підготовці дітей для лісової галузі – зі шкільної парти і через виші до робочого місця. 

Продовжити читання→

Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже важливий для України, – Володимир Бондар

19 червня делегація Держлісагентства під керівництвом заступника Голови відомства Володимира Бондаря, під час візиту до Республіки Австрія, обговорили питання співпраці в галузі лісового господарства зі своїми колегами державної лісової компанії Австрії.

Продовжити читання→

Лісова охорона на Камінь-Каширщині затримала КамАЗ із деревиною без документів

Учора ввечері, 19 червня, біля с. Тоболи Камінь-Каширського р-ну було затримано КамАЗ, навантажений деревиною невідомого походження. Без маркування та належних документів. Виявили факт та повідомили у поліцію працівники державної лісової охорони Волинського ОУЛМГ спільно з працівниками ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс».

Продовжити читання→

У ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» атестували майстрів лісу

Учора, 19 червня, в актовій залі ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» пройшли атестацію 27 майстрів лісу підприємства.

Такі свого роду практичні навчання з перевіркою знань у підсумку для державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств є традиційними. Адже не секрет, що підвищення рівня кваліфікації та самовдосконалення – запорука якісної роботи.

Продовжити читання→