Шацькі лісівники допомогли облаштувати селищний стадіон

Керівниця Шацької ОТГ подякувала лісівникам за результативну роботу над покращенням іміджу туристичного краю.

У День Конституції України, коли на центральному стадіоні смт Шацьк відбувався фінал футбольного лісівничого чемпіонату, зі словами вдячності до всього колективу волинських лісівників та ДП «Шацьке УДЛГ» зокрема звернулася виконуюча обов’язки голови Шацької ОТГ Людмила Цевух. Про це повідомляє Район.Шацьк.

Продовжити читання→

Директор ДП «Любомльське ЛГ» зустрівся з місцевими депутатами

Інтерес жителів місцевих громад до лісу нині особливо значний. Така ситуація зрозуміла та цілком виправдана. Адже ліс відіграє особливо важливу роль у розвитку кожного населеного пункту. Це чітко усвідомлюють лісівники. Саме тому постійно ініціюють зустрічі з місцевим активом, під час яких обговорюють найбільш гострі питання ведення лісового господарства.

Продовжити читання→

Війна навчила по-особливому цінувати мир, рідних, друзів, лісівничу працю…

Лісничий Дубечнівського лісництва ДП «Старовижівське ЛГ» Михайло Бондар не з розмов знає, як важливо, коли на твоїй землі є мир: адже свого часу на Сході України, де точиться війна, був командиром взводу саперів, доводилося «робити» коридори для розвідників серед мінних полів і розтяжок ворога. Не раз дивився в очі смерті, бачив, як гинули бойові побратими, відстрілювався від сєпарів, потрапляв під обстріли своїх, бо ж не завжди вдавалося вийти в обумовлене місце при поверненні з чужого боку.

Тепер війна приходить у сни…

Продовжити читання→

Про екологічне виховання та розвиток зеленого лісового туризму – у телепередачі «Тема дня»

Нині на Волині добудовується 9-та 8-кілометрова екологічна стежка. Начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко зазначає, що облаштування такого рівня екологічних стежок –­ якісних, з усіма відповідними атрибутами ­­ – заплановано у кожному лісогосподарському та лісомисливському підприємстві.

Крім того, невеличкі екостежки уже в найближчому майбутньому можуть з’явитися біля усіх 113 рекреаційних пунктів, які діють на територіях лісових угідь державних лісогосподарств.

Продовжити читання→