Президент України відзначив лісівників державними нагородами. Серед них волинянин – Володимир Неводнічик
Шаччина, Любомльщина, Маневиччина: у школах області тривають відкриті лісові уроки
До уваги мисливців!  Нагадуємо порядок отримання та обміну контрольних карток
За І кв. 2019 р. держлісгоспами області у бюджети різних рівнів сплачено понад 103 млн грн

До уваги лісокористувачів!

З метою врегулювання обліку і контролю за використанням деревини, недопущенням її тіньового обігу, згідно з «Концепцією створення єдиної державної системи електронного обліку деревини», схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2009 року № 1090-р, та на виконання розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 17 червня               2016 року №282, обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує всім постійним лісокористувачам Волинської області в обов’язковому порядку вносити до системи електронного обліку деревини інформацію про:

Продовжити читання→

Варенням та соками волинських лісівників смакують не лише у Європі, а й за океаном

Працівники Державного підприємства «Цуманське лісове господарство» виготовляють не просто смачні соки та варення, а органічну продукцію, якою давно уже зацікавилися закордоном. Лісівники отримали відповідні сертифікати якості та дедалі більше завойовують ринки лісовою смакотою. Серед основних партнерів – країни Європейського Союзу, США та Ізраїль.

Продовжити читання→

У Києві відбувся національний діалог щодо реформування лісового господарства

Сьогодні в Національному університету біоресурсів та природокористування відбувся національний діалог «Реформування лісового господарства: перспективи та наслідки».

Продовжити читання→

Про що йшлося під час засідання Товариства лісівників України у Боярці. Репортаж 

Цього вівторка у Боярці на базі «Укрцентркадриліс» відбулася нарада з головами та вченими секретарями обласних рад Товариства лісівників України. У її роботі, крім заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України і чинного депутата Волинської облради Володимира Бондаря, взяли участь завідувач сектору з персоналу Держлісагентства, заступник голови ТЛУ Алла Святецька, голова Громадської ради при Держлісагентстві, заслужений лісівник України, відмінник лісового господарства, член-кореспондент ЛАНУ, доктор економічних наук, професор кафедри лісового менеджменту НУБіП України та директор ВП НУБіП України «Боярська дослідна станція» Анатолій Карпук,  директор «Укрцентркадриліс» Сергій Ірклієнко.

Продовжити читання→