Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Унікальну природу Черемського заповідника приїздять вивчати науковці з усього світу

Гості з Полтави на Черемському болоті

7 липня працівники природно-заповідної справи України відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди колектив Черемського природного заповідника отримав привітання й побажання поширювати принципи екологічного світогляду та любові до довкілля від  Президента України Петра Порошенка. Цей день пов’язаний з міфами та легендами. А ще це пора цвітіння різнотрав’я, які наповнюють все довкола чарівними пахощами.

Продовжити читання→

Чим вабить відвідувачів відпочинкова база лісівників на Світязі  ФОТО ВІДЕО

Сезон сонця у розпалі. Відповідно і волинський Світязь тішиться відпочивальниками. Він усе частіше вражає комфортом та справжнім європейським затишком. Приємно, що одним із лідерів у цьому плані є відпочинкова база лісівників, яка з минулого туристичного сезону активно приймає відвідувачів. Перш за все, звісно, працівників волинського лісу.

Продовжити читання→

Від заготівлі лісової продукції місцеві громади Волині отримали майже півтора мільйона гривень

Надходження від заготівлі ягід та іншої другорядної лісової продукції на Волині склали майже 1,5 мільйона гривень. Зокрема, у місцевих бюджетах області – майже 1,2 мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісової продукції. А загалом сума отриманих громадами коштів від заготівлі у 2,6 рази перевищує аналогічні показники минулого року.

Продовжити читання→

Самшитовий Тризуб та «розумна» система поливу – камінь-каширські лісівники озеленили територію лісгоспу

Минулого року на території, що довкола адмінбудівлі ДП «Камінь-Каширське ЛГ», було проведено озеленення. Лісівникам вдалося втілити у життя досить цікавий ландшафтний проект – територія стала улюбленою фотозоною всього району. Тепер тут проводять фотосесії не лише туристи та молоді пари у день весілля ­– зелений проект лісівників демонструють як приклад  усім приїжджим делегаціям.

Продовжити читання→

Ліс та реалізація стратегічного плану сталого розвитку

У рамках спеціального заходу Політичного форуму високого рівня, який відбувся нещодавно в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, розглянуто питання вкладу лісових екосистем світу в роботу щодо досягненню цілей сталого розвитку (ЦСР). На заході було представлено доповіді з оглядом прогресу та проблем у роботі над досягненням ЦСР до 2030 року.

Продовжити читання→