Президент України відзначив лісівників державними нагородами. Серед них волинянин – Володимир Неводнічик
Шаччина, Любомльщина, Маневиччина: у школах області тривають відкриті лісові уроки
До уваги мисливців!  Нагадуємо порядок отримання та обміну контрольних карток
За І кв. 2019 р. держлісгоспами області у бюджети різних рівнів сплачено понад 103 млн грн

Було місце зупинки. Тепер – автозупинка в екостилі

У селі Лишнівка Маневицького району городоцькі лісівники нещодавно встановили нову дерев’яну зупинку. Ідея спорудити зупинку саме тут виникла під час зустрічі лісівників із місцевою громадою. Люди звернулися із проханням встановити зупинку там, де досить довго було просто місце з табличкою. А таких, хто за будь-якої погоди змушений очікувати транспорт у Лишнівці – чимало. Багато місцевих жителів працюють або ж навчаються (у Лишнівці дев’ятирічна школа) в Маневичах чи Прилісному – центрі об’єднаної громади.

Продовжити читання→

Українські рейнджери. Волинянин Іван Наумюк розповів журналістам, що буває під час лісових рейдів

Він любить слухати ліс. Особливо вночі, коли прокидаються його мешканці, кожен з яких говорить власною мовою, звуками. Але сьогодні для нього – це не просто прогулянка лісом – а нічний рейд на браконьєрів, чорних лісорубів і бурштинокопачів.

Знайомтесь, це Іван Наумюк, начальник відділу охорони та захисту лісу у Маневицькому лісгоспі, що на Волині. Він став першим героєм серії матеріалів WWF в Україні приурочених до Всесвітнього дня рейнджерів.

Продовжити читання→

На Волині не допущено жодного випадку лісових пожеж

Про це повідомили під час засідання колегії Держлісагентства. Проте, на жаль, не всюди в Україні вдалося вберегти ліс від вогню.

Загалом за перше півріччя 2018 року в лісах, підпорядкованих Держлісагентству, виникло та ліквідовано 632 пожежі на площі 934,5 га. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року площа пожеж збільшилася на 80%.

Продовжити читання→

Держлісагентство: на 25,5 тисячах гектарів відтворено лісів у І півріччі 2018 року

Лісгоспи, які підпорядковані Державному агентству лісових ресурсів, чітко виконують завдання з лісовідтворення. На всіх зрубах, після підготовки ґрунту, відбувається садіння молодих саджанців та висівання. Про це йшлося під час колегії відомства за підсумками роботи лісової галузі у першому півріччі 2018 року, яка відбулася 2 серпня.

Продовжити читання→