Волинські лісівники демонстрували вміння на всеукранських змаганнях ВІДЕО

Волинські лісівники разом із колегами з інших регіонів сьогодні взяли участь у всеукраїнських змаганнях вальників лісу, що відбулися на базі Тетерівського лісгоспу, що на Київщині.

Кваліфікація лісозаготівельників вкрай важлива як при заготівлі лісу, так і при виконанні різних видів рубок. Важливо акуратно зрубати дерево, не пошкодивши сусідні. Адже практично всі роботи з лісозаготівлі проводяться на складній багатоопераційній техніці й вимагають чіткості та обережності. Таким чином, від підготовленості операторів і вальників лісу багато в чому залежить стан українських лісів. Відтак, на базі Тетерівського  лісгоспу вже багато років поспіль відбуваються змагання на звання кращого вальника лісу та оператора гідроманіпулятора, – ідеться в сюжеті Sfera-TV Lutsk.

Продовжити читання→

Спалахів африканської чуми свиней на Волині не зафіксовано ВІДЕО

До такого висновку дійшли лісівники області. З 26 червня, коли на кордоні з Польщею в Любомльському районі виявили труп кабана зі збудником чуми, в області провели комплекс попереджувальних заходів. Один з основних – відстріл диких кабанів. Потім ці тушки перевіряли на наявність небезпечного збудника. 

Продовжити читання→