«Після АТО ліс допоміг мені адаптуватися до нормального життя», – помічник лісничого Андрій із Торчина

Знайомимо вас із Андрієм. Мужній статний чоловік з добрими очима, який береже порядок у Торчинському лісництві. В останній серпневі ранки збираємось знову в дорогу. Цього разу їдемо до Торчинського лісництва ДП “Ківерцівське ЛГ”.

Наступним героєм нашого проекту «Лісівники Волині. Портрет у деталях» є Андрій Молошик. Андрій родом із села Гірки Любешівського району. Після закінчення школи вступив до Національного аграрного університету на лісогосподарський факультет. Отримав ступінь магістра лісового господарства, після чого відразу пішов працювати в галузь.

Продовжити читання→

Відбувся аукціон із продажу необробленої деревини заготівлі ІV кварталу 2018 року

Вкотре наприкінці літа відбувся квартальний аукціон із продажу необробленої деревини у Волинській області.

Проводила торги волинська товарна біржа «Універсальна-Полісся». Відбувався аукціон у дві сесії – пиловник хвойний та дубовий пиловник.

Продовжити читання→

Реалії непростого сьогодення соснових лісів Ратнівщини   ВІДЕО

Всихання соснових лісів у Європі через швидкість поширення процесу і масовість ураження насаджень дістало назву «біологічна пожежа». Інша назва – «короїдне всихання» – вказує на причину цього явища.

Продовжити читання→

Новий земельний податок на ліс призведе до здорожчання деревини та зупинки лісовідтворення в Україні 

Законом України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України.

Продовжити читання→

Території лісництв стають улюбленими фотозонами місцевих жителів

Лісництво завжди було і є у населеному пункті досконалим куточком краси, де гармонує розкіш природи та особливий затишок, створений руками лісівників-господарів. Ці території постійно оновлюють, там підтримують чистоту та порядок, даруючи жителям приємний відпочинок.

Продовжити читання→