ISO 45001:2018 – управління ризиками: профільні спеціалісти державних лісгоспів Волині навчалися нових підходів до роботи

З 31 жовтня по 2 листопада 2018 р. спеціалістами Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства був проведений семінар-практикум «Розробка та впровадження систем менеджменту гігієни та охорони праці на основі управління ризиками. Вимоги стандарту ISO 45001:2018».

Продовжити читання→

Звіт про перший рік діяльності Лісівничого молодіжного центру у Воротневі

Рік роботи Лісівничого молодіжного центру, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ» (старт роботи було дано у жовтні 2017 року), показав його багатогранну діяльність: профорієнтаційну, навчально-виховну, науково-досвідну, еколого-лісівничу та соціальну роль. За рік діяльності ЛМЦ тут відбулося 92 заходи різного спрямування, в яких взяли участь більше 3 000 осіб.

Продовжити читання→

У Парламенті обговорили фейкове дослідження британської неурядової організації щодо лісової галузі України

5 листопада у Верховній Раді відбувся круглий стіл на тему: «Міжнародні аспекти корупційних зловживань при торгівлі українською деревиною».

У засіданні взяли участь народні депутати, представники Уряду, іноземних дипломатичних представництв в Україні, громадських організацій, експерти у сфері лісового господарства та екології.

Продовжити читання→