Президент України відзначив лісівників державними нагородами. Серед них волинянин – Володимир Неводнічик
Шаччина, Любомльщина, Маневиччина: у школах області тривають відкриті лісові уроки
До уваги мисливців!  Нагадуємо порядок отримання та обміну контрольних карток
За І кв. 2019 р. держлісгоспами області у бюджети різних рівнів сплачено понад 103 млн грн

Шацькі лісівники тріумфують: їх ФК – чемпіон Волині. Тепер – у вищу лігу!

Футбольна команда ДП «Шацьке УДЛГ» «розгромила» горохівський ФК «Мар’янівка» з рахунком 3:0. Голи забили Тарас Мельник, Ігор Кедик та Іван Богута.

Продовжити читання→

«Транскордонні водні інспектори»: міжнародний проект об’єднав молодь України та Білорусі ФОТО

«Разом до спільної мети» – саме під таким девізом відбулася зустріч школярів України та Білорусі в рамкам міжнародного проекту «Транскордонні водні інспектори».

Учні Підкормільської гімназії, що паралельно є членами учнівського лісництва (підопічні ДП «Любешівське ЛМГ»), та школярі Бобриківської СШ Брестської області Республіки Білорусь, учора, 11 листопада, зустрілись з єдиною метою – зробити все від них залежне, щоб зберегти малі річки басейну р. Прип’ять.

Продовжити читання→

Протягом минулих вихідних працівниками державної лісової охорони складено 43 протоколи про порушення правил полювання

З початку відкриття мисливського сезону працівниками державної лісової охорони, груп оперативного реагування та єгерської служби на Волині ведеться посилене цілодобове патрулювання лісових масивів. Так, лише протягом минулих вихідних було виявлено 43 порушення щодо дотримання правил полювання. За всіма випадками складені протоколи про адміністративні порушення та накладено штрафів на суму 4384 грн. Загалом за мисливський сезон 2018 року складено 226 адмінпротоколів.

Продовжити читання→

У вихідні юні художники з Торчина малювали природу Воротнева

Осіння прохолода не стала на заваді юним художникам студії «Чарівне Янголятко» (смт Торчин Луцького р-ну), які в суботу, 10 листопада, побували на творчому пленері у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ».

Продовжити читання→