Президент України відзначив лісівників державними нагородами. Серед них волинянин – Володимир Неводнічик
Шаччина, Любомльщина, Маневиччина: у школах області тривають відкриті лісові уроки
До уваги мисливців!  Нагадуємо порядок отримання та обміну контрольних карток
За І кв. 2019 р. держлісгоспами області у бюджети різних рівнів сплачено понад 103 млн грн

Фінансові підсумки 9 місяців року: 233,5 млн грн – внесок волинських лісівників у бюджети держави

За 9 місяців поточного року державними лісогосподарськими підприємствами Волинського ОУЛМГ внесено коштів до бюджету та сплачено єдиного соціального внеску в сумі 233,5 млн грн. Зокрема:  91,9 млн грн було сплачено до Державного бюджету, 81,1 млн грн – податки та платежі до місцевого бюджету, а сума єдиного соціального внеску становить 60,5 млн грн.

Продовжити читання→

У Черемському природному заповіднику відбулось планове засідання науково-технічної ради

Учасниками засідання були: Клименко Микола Олександрович – д.с.-г.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності та Української екологічної академії наук України, директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Національного університету водного господарства та природокористування;

Продовжити читання→

Екологічні стежки Волині терном не заростають

У лісах Гаразджі завжди людно: чисте повітря, незвичайні дерева, доглянуті доріжки, бесідки і гойдалки приваблюють відвідувачів зі всієї області.

Дві екологічні стежки у цій місцевості працівники державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» створили у 2016 році. Протяжність першої еко-доріжки – півтора, а другої – шість з половиною кілометрів. І віртуальна прогулянка ними – нова «Історія довкола лісу» від Район.in.ua.

Продовжити читання→

Городоцькі лісівники показали, як на підприємстві впроваджуються технології із маловідходного виробництва

Раціональне використання деревини – одне з ключових завдань, які стоять перед лісівниками. Зважаючи на те, що це ще й надзвичайно важлива ланка економічного розвитку підприємства, на Волині кожен керівник намагається запровадити виробництво із мінімальним відсотком відходів. Як взяти максимум із найменш цінної сировини, нещодавно дізналися учні 10 класу – слухачі малої академії наук, що діє при опорному закладі «ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (Маневицький р-н). Вони побували на лісокомплексі ДП «Городоцьке ЛГ», де два роки тому налагодили випуск відносно нової  продукції із дров-відходів – тріски технологічної. Продовжити читання→